şükela:  tümü | bugün
210 entry daha
  • yeni yaşıma dakikalar kalmışken sen yoksun hayatımda sen gideli iki doğum günü olacak. belki dahada çok geçecek bilemiyorum.
    beni hayata hazırladın galiba onuda bilmiyorum ben aslında hiç bir şey bilmiyorum sadece seni çok özledim bundan eminim.
    bence çocukların anneleri gidince doğum günleri olmuyor , olmaya çalışıyor ama olamıyor. sadece son iki doğum günümde ağlıyorum. seni gerçekten çok özledim öyle bir şey ki bu her şeyi veririm. hediyem olarak keşke sen gelsen öpsem, sarılsam, uzun uzun sohbet etsek. iyi ki benim pamuğumsun.
  • "nasıl da kayıtsız gülüyorsun hayata
    öldüğünden haberi yok fotoğraflarının"

(bkz: murathan mungan)
  • minnoşum. parfümümü ödünç kullanacakken bile utanıyorsun, utanma. daha kaç defa diyeyim, ben senin çocuğunum yabancı mıyım, bu kadar kibar ve çekingen olma.
  • canımın içi az mı çektin hayat koşullarından. tıpkı ülkemdeki birçok ana gibi. bizi bu günlere kolay getirmedin umarım sana iyi bir evlat olmuşumdur ve olmaya devam ederim. şuan uzağız ama ellerinden öperim bitanem.
  • sinirliyken seninle konuştuğumda bazen agresif konuşarak sana haksızlık yapıyorum, biliyorum. kısa süre sonra özür dilesem de bi kırgınlık kalıyorsa içinde allah benim belamı versin. seni seviyorum. beni sinirliyken arama annem. iletişim kurmaya uygun olmuyorum o zamanlarda
  • bugün ölümünün 15. yılı…
    15 yıl geçmiş. o 15 yılda neler, neler yaşadım.
    acı-tatlı, güzel-çirkin, iyi-kötü! bazen dibine kadar yaşadım sensizliği… çok üzüldüğüm çok ağladığım zamanlar oldu. bazen kahkahalarla gülüp yerlere yattığım. her ikisinde de keşke yanımda olsaydı dedim. arkadaşlarımı kıskandım. annelerinden yakındıklarında, tartışmalarını anlattıklarında ne kadar şanslı olduklarının, farkında olmadıklarına üzüldüm. ve hep söylüyorum,
    annesizliğin yaşı olmazmış.
    bazen fotoğraflar olmasa sanki yüzünü unutacakmışım gibi hissediyorum.
    15 yıl…
  • sensiz bomboşum anne. en büyük dayanağım sensin. en güzel hayalim sensin. lütfen benden önce ölme sana güzel bir hayat sunmalıyım.
  • asla sana benzemeyeceğim ve hep sana benzeyeceğim.
  • ne kadar üzülürsem üzüleyim, kimse ve hiç birşey senin yaptığın kadar üzemedi beni. halen içimde durur öylece. muhtemelen hiçte bitmeyecek. bana şimdi evde alsan arabada alsan benim gözüm hep onda kaldı. iyi geceler anne.

ekleme: başlığa döndüm şöyle bir okudum. okumasaydım keşke anne, valla pişman oldum. kendim gibi birilerini aradım bulamadım. bu bir kez daha üzdü beni. herkes ne güzel şeyler yazmış annesi hakkında anne. sana böyle şeyler yazamadığım için ben özür dilerim. muhtemelen sen ölünce bir tek damla gözyaşı dökmeyeceğim senin için. sen beni çok üzmüştün anne. beni sevdiğine asla inanmadım inanmıyorum da. o yüzden seninle karşılaşmak görüşmek istemiyorum. sende hep dersin zaten, xapme bir kez bile bize of üf demedi diye. ben sana iyi bir evlat olabildim ama sen annelik konusunda bence olamadın. tekrar iyi geceler anne.
  • verem oldum verem olasın
34 entry daha
hesabın var mı? giriş yap