şükela:  tümü | bugün
  • kendisini “lord of the penis” nickiyle sözlüğe davet ediyorum.
  • süleyman soylu’ya dikkat et! fetöcü olduğunu bildiğinden her zaman yediğin darbe omuzla kalmayabilir.
  • nafakalarımızı ödeyemiyoruz, sicilimiz bozuldu artık hatunlar bile yüzüme bakmıyor be berat, duy sesimizi.
  • keşke sadece avradını... bizi de ...
  • oturduğun koltuğun hakkını veriyor musun?
    o koltuk sana neyi ifade ediyor?
    hiç hak yedin mi?
    öbür dünyaya inanıyor musun.?
    bazı şeylerin vatana millete zararlı olduğunu gördün mü hiç? hatta görüp de sustun mu hiç?
  • devam damat berat! mart ayında dolar almıştım. herkes çatır çatır bozdururken ben sana güvendim tutuyorum. bitcoindeki zarar da doları istikrarlı yükseltişinle tl karşısında zarar etmeyerek bozdurdum, kurtuldum bitcoin illetinden. tenks.
  • seni de, seni seveni de sevmiyorum. bil istedim. ilerde başımıza çok iş açacağını da hissediyorum. allah bizi senden korusun sayın bakanım.
  • sayın damat biraz daha hızlı ve seri toparlayabilir misiniz rica etsek böyle çok slov oluyor daha hard istiyor bu halk
  • bu şarkı benden sana gelsin damat bey

o tatlı yanaklarını sıksam bir yol a güzel oğlan.
  • baştan söyleyeyim, hangi okul mezunusun bilmiyorum. şöyle bir soru soracağım izninle; sınıf arkadaşların ne iş yapıyor?

mesela sen, bakan oldun. sana en yakın mevkideki arkadaşının görevi ne?

beş parmak bile bir değil, tabi tüm sınıf bakan olmayacaktınız. mesela ben tüm sınıf arkadaşlarımı olmasa da büyük çoğunluğunu biliyorum, aşağı yukarı aynı işleri yapıyor, aynı maaşları alıyoruz.

zehir gibi çocuklar vardı, belki onlar bir tık yukarıdadır. sen ne kadar zehirdin de bakan oldun?

cevabını merakla bekliyorum, ailene selamlar, sevgiler, saygılar.