şükela:  tümü | bugün
  • dayı naptın ya.

hem elde avuçta ne var hepsini sattın yedin, hemde aileye tavır alarak tüm aileyi dağıttın...

edit: başlığın bu kadar ilgi göreceğini hiç tahmin etmemiştim :)

edit: dayı okumadın mı daha burda yazılanları *
  • dayı,

tarlaları aldın, annemin hakkı olan evi de aldın. bundan sonra dilerim ki hayatta hep eşeğin sikini alırsın.

ellerinden öperim, sana bu ipnelikleri yaptıran yengeme de selam söyleme.
  • dayıcım gerçekten işe girmemde payın var mı yoksa dayısın diye sallıyo musun?
  • lise terk olmana rağmen her sosyal medya profiline "odtü elektrik elektronik" yazmanı hayretle izliyorum.
  • üç dayım var;

birinin amına kayayım
    ikincinin aklına sokayım
    üçüncünün fikrine banayım

zorunlu edit: amını beynini siktiğimin ilki geçtiğimiz ay kocası vefat edem teyzeme seni kocaya verelim mi? demiş. ben boşuna amına kaymadım bu beyinsizin
  • sen bir orospu çocuğusun.
    8-9 yaşlarındaydım. gecenin bir yarısı kapıyı çaldığında ben açmıştım. eve silahla girip annemi ve bizleri öldürmekle tehdit ettin. miras davasından vazgeçmesi için. annem ne yaptı? üzerine yürüdü. ateş olsan cümrün kadar yer yakarsın dedi. götüm götüm kaçtın. rahmetli annem davasından vazgeçmediği gibi o gece silahla ev basmanın cezasının yıllarca mahkeme koridorlarında sürünerek ödedin. 30 yaşıma geldim hala kardeşlerimin ağlayışı kulaklarımdan silinmedi. hala silahla eve gelişin kabuslarıma giriyor.

3 senedir felçli olmuşsun. bu dünya sana da kalmıyor. ilk gördüğüm yerde suratına tüküreceğim. yeminim olsun; öldüğün gün mezarına işeyeceğim.
  • (bkz: şimdi uzaklardasın)
    keşke hayatta olaydın da şurada yazdıklarımı sana okutabileydim be dayı. o kanserin ben ... yakın akrabalar içerisinden en sevdiğim akrabam sendin, hala da öylesin.
    bize geldiğinde kanepeye yan yatarak benim çizgi romanlarımı okurdun ya ben küçükken. nedense ne zaman senden bahsedilse hep o halin geliyor aklıma gülümsüyorum, sonrasında cenazen geliyor aklıma hemen, gülümseme kayboluyor içime öküz oturuyor. oğlan dayıya kız halaya çekermiş derler ya hani, bazı huylarım sana çekmiş annem öyle dedi. yakışıklı da adamdın. tipim de azıcık sana benzeyeydi iyiydi.
    (bkz: ruhuna el-fatiha)
  • bir dayım yok.

iyi ki de yokmuş amk. bu ne böyle!
  • şu borcunu öde artık dayı. 1 ay dedin 2.5 sene oldu.
  • oglumu ozel okula gonderiyorum diyorsun ama o gonderdigin okul ozel okul degil, ozel dersane. ziyabey diye ozel okul mu olur amk?