şükela:  tümü | bugün
390 entry daha
  • yedin içtin sıçtın..
    malın mülkün üzerine kondun..
    değer miydi bizim sevgimizi kaybetmeye..
    sen parayı bize tercih ettin..

benim parada pulda gözüm yok ama sırf çocukluk kahramanım olan adamın bu şerefsiz yüzünü gördüğüm için, öldüğün gün mezarına işeyeceğim
  • sağol
  • benden borç para isteme de ne bok yersen ye
  • ölmeseydin iyiydi. dertli ettin hepimizi.
  • aaa nickindenbaşlatma, ne güzel bir sürpriz, ne yapıyorsun, nerelerdesin, aa evli misin, aaaaaa çocuğun mu, a-aaaaaaa çocukların mı oldu, ne güzeeel, dur ben seni arayacağım dayım, şarjım bitiyor.
    küçük dayım. 5 sene oldu, hala arayacak.

nickindenbaşlatma, ne oldu aslanım, nasıl da açtık arayı, iyi ki geldin (oğlunun düğünü) özlüyorum sizleri, muhakkak görüşelim koçum.
    ortanca dayım. bu konuşmanın üzerinden 3 sene geçti.

domuz etiyle kırmızı şarap gitmiyor. viski denedim, o hele, yemekle hiç gitmiyor. rakıyla denedim, yok. domuz etini karın doyurmak için yiyeceksin, alkolle, ı-ıh!
    geçende bizim oltacı x köpekbalığı tutmuş, ızgarasını yaptım çok güzel oldu, elma şarabı açtım yanına, ben yaptım, üzüm şarabı gibi olmuyor ama kolay tutuyor. şimdi efemçukurunda bir üzüm var, öküzgözünden büyük, tadı da çok, nasıl şarap olacak inanamazsın, dinleniyor aşağıda, biraz soğuğa ayarladım, 23 derecede, yavaş yavaş olacak, sıcaklığı iyi ayarlamak lazım nickindenbaşlatma. sonra ....
    büyük dayım. bi sus ya, geçmişini s*ktiğim!
  • allah senin gibi dayının bin belasını versin! hayırsız kelimesinin yumurta topuk kundura giymiş hali. itlik, kumar her bok var. hadi ilk eşin seni sepetledi de o çocukları kendi başına büyüttü, ikinci eşinin çoluğunun çocuğunun geleceği olan o evleri de yedin kumarda. şerefsiz pezevenk.
  • tam bi götsün
  • 3ününde gtüne koyum size bişey olmasın.
    beni aristokrat çizgimden çıkaran 3 gavat. bak gavat fln diyorum yuh
  • okuyabilmesi için teyzemin şeyleri olması lazım diyeyim siz anlayın.
    öyle bir başlık benim için.
  • elindeki 3310, evindeki çanak anten buna izin vermez.