şükela:  tümü | bugün
  • dayıcığım annemin kardeşi olduğun için seni o kadar çok seviyorum ki bu yüzden 8 yılda bir yolda karşılaşmaktan ileri geçemiyor iletişimimiz.
  • yaptığın hataların sonradan farkına varıp, annemden özür dilemenin dışında,senden hiç bir fayda görmedim.
  • enişte, amca, dayı... hepsinden aldık payı
  • şehir merkezindeki evin bir katını istiyorsun, yayladaki evi istiyorsun, şehirdeki tarladan pay istiyorsun, yayladaki tarladan pay istiyorsun, sürpriz şekilde tapuda rastlanan tarladan pay istiyorsun ... dayı istersen donumuzu da sıyıralım, bir o kaldı.
  • sevgili dayıcım;
    5-6 yaşlarımdayken götürdüğün pidecide ilk iki pideyi kendine alman ve pideci ikinci siparişi kesene kadar onu gömüp iki tane daha söylemen..
    çocukluğumda yaşattığın güzel travmalardan biridir. senin bir sihirbaz olduğunu düşünmüştüm.
    seni seviyorum..
    not: dayı bey 120 kg.
  • bende bir dayı olmakla beraber kendi dayılarımın amk.

ben onlar gibi dayı olmıycam lan.
  • oglumu ozel okula gonderiyorum diyorsun ama o gonderdigin okul ozel okul degil, ozel dersane. ziyabey diye ozel okul mu olur amk?
  • sevgili dayicigim,

gönül isterdi ki bu yazdıklarımı okuyabil, okuduklarını yorumlayabil...

ben küçükken hep en yakın arkadaş gibi olduk, anneannem bize geldiğinde annemle muhabbet ederken biz odamda sürekli oyunlar oynardık, ya da ben bilgisayar oynardım sen beni izlerdin. bundan bile eğlenip o sesli kahkahanı hiç eksik etmezdin canım dayım. hala da oylesin. su an seni ziyaret etmeye gelip ufacık gülsem yine o huzur verici kahkahanı atmaya başlarsın.

bir gün üniversiteden tatil için sizi ziyarete geldiğimde elimi öpüp başına koymaya çalıştığın gün büyüdüğümü anladım. acı ama gerçek. önceden ikimiz de 12 yaşındaydık, sonra ben 20 kusur olmuştum, sen ise 12 yaşında kaldın.

şimdi otuzumu devirdigim su zamanlarımda bazen seninle gerçekten yalnız kalıp muhabbet edebilmeyi özlüyorum. aramızda 12bin kilometre var, fakat memlekete dönünce ilk yapacağım işlerden biri seni görmek olacak.

yaşayan bir meleksin.
  • dayım (bkz: kobra necdet)