şükela:  tümü | bugün
  • dayım (bkz: kobra necdet)
  • aramızda sadece 10 yaş var. bana bir dayıdan ziyade arkadaş oldun. hep yanımdaydın; hem maddi hem manevi. zorda olduğumda yanımda olan sendin hep. ileride de olacağını biliyorum.
    evlen artık bu arada. seni seviyorum.
  • seni ve çocuklarını hiç sevmiyorum. oh be rahatladım.
  • ne varlığın ne yokluğun belli. bazen karşılaşıyoruz;
    -nasılsın dayı iyimisin diye soruyorum.
    -sadece iyiyim diye cevap veriyor. bana karşı değil herkese karşı böyle.

be adam sen nasılsın iyimisin. neler yapıyorsun. nasıl gidiyor hayat diye sorar insan.

ha bu arada 2 metreye yakın boyun var. ama 1.50cm boyundaki karının ne hükmünün altından çıktın, nede gölgesinde; bir emir askeri gibi gittin geldin. bana göre bu dünyada en boş ve gereksiz adamın tekisin.
  • dayılarım, çocukluk travmalarımın baş mimarları...
  • bu kadar dinci bir yobaz olmasaydın çok iyi anlaşabilirdik seninle. bu arada 1989 yazını ve o pinokyo bisikleti unutmadım. teşekkürler.
  • dayı,sizin orada bi ufağa ne yazıyorlar dayı?
  • şu borcunu öde artık dayı. 1 ay dedin 2.5 sene oldu.
  • her ne kadar ailede sevilmesen ve az biraz uc kagitci olsan da kucukken bana balik tutmayi sabirla ogrettigin icin eyvallah
  • üç dayım var üçünü de çok severim, çocukluğumda onlarla ankara daydık şimdi ben erzincan'da onların ikisi ankara biri de aydın da, o kadar çok özledim ki en fazla bu kadar özlenir zaten. özellikle fuat dayım seni o kadar çok seviyorum ki dünyanın en tatlı dayısı da sensin.