• ikinci mahsül yavrularından iki tanesi kayboldu, iki tane kaldı. şunlara bi mukayyet olsana? bi de kazık kadar kedi oldular, hala emziriyorsun, çok şımarttın şunları, sevdirmiyorlar da kendilerini. ayrıca yavrularına bi edep adap öğret, iyi annelik yap, mahallede sürtüklük yapacağına, seni minik uyzbu.

söyleniyorum evet söyleniyorum, farkındayım... fakat söylensem de seni seviyorum be tatlı tüy yumağı!
  • daha az uyusan da daha çok zaman geçirsek. özlüyor insan.
  • sevgili kızım zilli, evden kaçtın, hayat kedisi olun yüksek ihtmal. gözün hep dışarıdaydı da zaten. torunlarımın gözlerinden öperim, kim bilir kaç tane doğurdun..

kederli annen...
  • miyav.

gerçekten hala yapılmamış olduğuna şaşkınım.
  • miyav miyav mir mir miyav
  • çok güzel ve tatlısın, oyuncak kediye benziyorsun, ama maalesef yarım akıllısın! her an gözüm üstünde olmak zorunda, yoksa başını derde sokman kaçınılmaz. bir parça naylon yedin, beş gün bağırsakların tıkandı, ağzına sabah akşam zeytinyağı sıkmasam hayatın kaymıştı. ve hala naylon yemeye çalışıyorsun. iki buçuk yaşına geldin, artık akıllanma zamanın gelmedi mi?

kızkardeşin çok zekiydi, seni bile kolluyordu, ama maalesef bünyesi zayıftı, yaşayamadı. büyük ablanız zeka küpüydü, hayatımda gördüğüm en akıllı hayvandı. evdeki gaz kaçağını burnuyla yakalayıp beni uyardı, evi de bizi de kurtardı. ama sevgili kızım, senin kendine bile hayrın yok, ömrübillah izleyip kollamam gerekecek. ama sen iyi ol da, ben razıyım peşinden koşmaya. umarım uzun süre sen ve kardeşlerinle birlikte oluruz, nerede olursak olalım...
  • senin sayende çok güzel bir insanı tanıdım, huzur içinde yat.
  • yeter artık kumuna sıç, bıktım bok temizlemekten!!!
  • seni çok özledim
  • doğurmadığım tüylü çocukum, evden çıkmam gerektiği zaman gözümün içine bakıp kafanı yana eğip acıların çocuğu gibi bakma lan bana. 24 saat seni seversem ne yicez olum, sen yan gelip yatıyon birimizin çalışıp mama parası kazanması gerek. yoksa o yaş mamaları, krakerleri noel baba getirmiyor.
hesabın var mı? giriş yap