şükela:  tümü | bugün
499 entry daha
  • bugün beni aradın. sesinde hafif bir mahcupluk biraz sinir biraz da ümit vardı. nasılsın diye sorduğunda iyiyim dedim. hep benden konuştuk daha sonra buruk ve ümitlerini yitirmiş şekilde telefonu kapattın. hoşcakal demek yerine ararım tekrar dedin.

senin nasıl olduğunu sormadım. biliyorum kötüyüm diyecektin. sesinden belliydi çünkü. ben seni kötü olacağını en başından beri biliyordum fakat sen elalem ne der kaygısı güttüğün için gözlerini kapatmıştın. gözlerinle göreceğin güzel günleri, kulaklarınla duymak istemeyeceğin cümlelere tercih etmiştin. haklıydın belki de, gözlerini kapatabilir ama kulaklarını tıkayamazdın.

özür dilerim iki gözümün çiçeği, bir daha aradığında açmayacağım.

sana olan duygularım ölmeye yüz tutmuş.. güvenim sarsılmış, itimadım kalmamış..

sana şunları yazmıştım: #95322079

yine olsa yine yazarım, fakat sana asla geri dönmeyeceğim.

kendine iyi bak demiştim, onu bile becerememişsin.

hekim olmuştun bari hastalarına iyi bak.
  • seni sevmiştim gadın.
  • bir daha asla karşılaşamayacak olsak bile ben her şeyi sana anlatacakmışım gibi biriktiriyorum bu benim zaafım.böyle şeyler yazmam aslında genelde içimde hallederim seninle ilgili şeyleri günlük hayatta bile dışa vurmam , bahsetmem zaafım belli olmasın diye sözlükte asla böyle başlıklara yazmam , okumam , bakmam. aklıma seni getirecek olan her şeyden kaçarım ama bugün kaçamadım. ankara serin biliyorsun bugün uzun zamandır giymediğim bir ceketi giydim dışarı çıkarken. yine dağınık birisi olduğum ve cüzdan taşımadığım için tüm ceplerim dolu görsen yine çok kızarsın bana.eve dönerken bir şeyler aldım sonra para üstünü ceketimin iç cebine koydum telaştan , eve geldiğimde üstümü değiştirip cepleri boşaltırken ceketin iç cebinden çıkan küpeni gördüğümde anlık beynimden vurulmuşa döndüm. hayatta hep kaçtığım o anılardan birisine yakalandım yani ve en korktuğum şey oldu kafamın içinde dönmeye başladı o eski hatıra. hatırlıyorum şimdi o ceketi senle kahvaltı yaptıktan sonra iş başvurusuna giderken giymiştim sen de şans getirsin diye o gün bana vermiştin o küpeyi. şans getirmişti ama sen gitmiştin küpenin teki hala sende midir ? bilmem önemi de yok zaten.. ama bil ki sen benim en güzel yenilgim ve zaafımsın. umarım bu entryi okumazsın.sözlüğü kullanmadığını biliyorum ama hep bir ihtimal var ya ondan korkuyorum işte ama başlıkta yazdığı gibi düşün ki o bunu nasılsa okumayacak
  • kendimi senin için düşürdüğüm halden nefret ediyorum. artık kendime saygım kalmadı. umarım o kadar yaşanmışlıktan sonra benim gibi anılarda takılı kalmayıp devam etmişsindir.

ama ben devam edemiyorum canım yandıkça saçmalıyorum saçmaladıkça kendimden nefret ediyorum. belki arada bir aklına geldiğimde gülümsüyorsan bilki ben hala seni ilk gördüğümdeki heyecanımla hatırlıyorum.
  • atanamamış ali lidarlarla dolu yazarların coştuğu başlık
  • evin kendisi kadar ev aldım sana beş tırmalama tahtası var yine benim perdelere asılıyorsun.
    bi de bütün çorapları fare zannetmek de nedir lütfen biraz mantıklı ol..
6 entry daha