şükela:  tümü | bugün
  • okuma alışkanlığı yok ki okusun.
  • simdi.
    yani su andan bahsediyorum. yaziya nereden baslayamazsan oradan baslayamiyorum iste. bir sarki actim repeatte bana ilham falan veriyo, guya. son birkac aydir yerim yurdum yok. evet dogru duydun, bes parasiz, oradan oraya kalacak sabit yeri olmadan oradan oraya savrulma seklinde gelisiyo genel olarak tum olaylar. nereden geldim eksiye diyorum, anlatsan anlatilmaz yasasan anlamazsin oyle bisi var simdi. evet en bastaki simdi.
    ama ben napiyorum, yasadigim her seyi birine anlatmaktansa beni anlamasa da diledigimce anlatabilecegime yaziyorum. anlama sen ya, anlamasana bi. bak bisi deniyorum. son birkac ay, hatta yuvarlasan bir yil olur her gun sarhos ol, oldun mu? simdi her sarhos oldugunda yalniz ol, ay onu da mi oldun kiyamam. oyle gecir bi. herkesten de uzaksin ama oyle bi yalnizlik. sigarayi birakmistin ya, heh son 3-4 aydir gunde 3 paket ic ama. e tamam buraya kadar yeterince sefillestin daha ne kadar devam ediceksin?
    tamaam. bunlar hep maddi, gel manevi sicalim biraz da agzina. simdi buradan sonra anlaticaklarim sesin ciddi manada kotu ama sarki soylemeyi seviyosun gibi dusun. bak bisi diyim kimseye bisi kanitlama caban yok hala, kendinsin, hep guclusun.
    su an eskiden yasadigin bi evdesin, baska bi ulkede, eskiden yasadiklarini toplamaya gelmissin. dusunsene yillari topliycaksin, tek seferde tabii tasiyamazsin onlari. ay toplayamadim iyi mi hem kilo hakkini gecti, hem de sayisi da cok. bir suru sevdigim yili da birakiyorum donerken. ha soylemedim sadece 18 saatligine gelmissin suren de kisitli. ozel gorev gibi seyap sen onu. ıslerin bitiyo kalan esyalar demiyorum bak hala, yillar var. onlari kargolarsin diyosun. uf buralari cok sikici biliyorum ama eglenceli kisimlari da gelecek bolumlerde anlaticam. ama lutfen, simdi biraz melankoli, lutfen.
    heh ne demistik baya bi sarhos gecen geceler, aglamali bi de. of ne diyosun bi de aglamali. olmak istedigin yerde degilsin, olmak istedigin sey hic degilsin. biri olsa digeri olmuyo, sonra olamiyo zaten hicbisi. sunun surasinda bi tanecik hayatin var, neden olamadigin bisi olmaya zorlayasin ki kendini. yine iyi kafan ha. belli ki bu yaziyi toparlayamiycaksin, git esyalarini toparla di mi? hadi gittim ben.
    ay ne diycem bazi seyler olmuyosa zorlama, gel bak sana bisi gostericem. cok ciddiyim gel bi.