şükela:  tümü | bugün
20407 entry daha
  • her saniye aklımdasın. “iyi mi, keyfi nasıl, okulunu sevdi mi, havalar orada soğuk mu, beni özledin mi, bizden geçtin mi” diye yüzlerce soru aklımda dönüp duruyor.

öylesine kalabalıkmışım ki seninleyken, gittiğin günden bu yana bir başımayım. hiçbir şeyden tat almıyorum, geceleri uyuyamıyorum, işe aklımı veremiyorum.

sen ne durumdasın onu da bilmiyorum. belki de çoktan unuttun, keyfine bakıyorsun.
  • sart ulan! elmanin da beni sevmesi sart iste!
    senin beni sevmen sart. olmuyor iste baska turlu, yapamiyorum.
    ben elmayi seviyorum, elmanin da beni sevmesi sart!
    alti ustu seveceksin be adam, bu kadar mi zor! klise geliyor kulaga ama inan bana seni benim kadar kimse sevmeyecek. kirma beni, uzme, yok etme. birak seveyim seni, sen de sev beni. gor beni artik, anla! iste! bak bana mavi mavi, sev beni mavi mavi, o kadar...
  • unutmalıyım, unutmalıyım diye geziniyorum hep. ama insanın aklında hep varken nasıl unutsun ki sen aklımda varken başkası da olmuyor zaten. olsa da bir şey değişmezdi gerçi. çok seviyorum seni çok seviyorum ama o seni seviyorum lafı çıkmıyor ağzımdan. her şeye cesaretim var her şeyi yaparım belki ama o ağzımdan çıkacak olan seni seviyorumdan sonra duyacağım tek olumsuz şeyi duymaya cesaretim yok. insanları kaybetmekten bıkmışken bir de seni kaybetmeye takatım kalmadı. para da yalan dostluk da yalan. eğer sen yoksan hiçbir şeyin anlamı yok. ne kadar eğlenirsem eğleneyim ah o da burada olsaydı beni daha çok güldürürdü diyorum daha çok eğlenirdim diyorum. bir insanı 1 yılda nasıl bu kadar bağlayabildin kendine. hala ismini vermiyorum çünkü biliyorsun sen de utanırım, sıkılırım söyleyemem öyle kolay kolay sevdiğimi. göstermem de. senin beni sevmediğine inancım tam. ama o rakı sofrasında sana dert açıp konuşmak öyle bir acı öyle bir acı ki anlatılamaz. kelimeler yetmez. sen olmasan da her rakı soframda yanımdasın. hep hayalimde varsın. bu kadar sevip de iki kelimeyi söyleyememek ne bileyim o kadar korkakça geliyor ki her sabah kalktığımda bugün belki o gündür diyorum. bir belirti göstersen bir yol açsan durmadan, nefesim kesilmesine aldırmadan koşacağım o yolda. neyse ne ya. okumuyorsun zaten okuyorsun diye yazmak da saçmalığın daniskası da herneyse.
  • girdilerin çoğunun aşk üzerine olduğu başlık. çok tuhaf değil mi sevgili dostlar? herkes kendi aşkını özel sanar, en çok kendi seviyormuş gibi hisseder, en büyük aşkın kendisininki olduğuna inanır. entryleri okuduğunuzda aslında çok da özel olmadığınızı, aşk denilen insani duygunun pek de size özel nir duygu olmadığını görebiliyorsunuz sanırım. pek çok farklı insanın pek çok farklı hikayesini barındırıyor bu başlık. düşünüyorum kendi kendime. kim bilir ne hikayeler,ne yaşanmışlar var her bir entrynin altında. kimisi ergenliğin vermiş olduğu duygu yoğunluğuna dayanan, kimisi gerçekten çok saf duyguların ürünü olan. garip geliyor farklı insanların hikeyeleri. mutlu oluyorum gerçekten seven insanların yazılarını okudukça. sevmiş diyorum. bitmiş olması fark etmeksizin hissetmiş hayatının bir köşesinde sevgiyi,aşkı.
    o zaman ben de bu yazıyı okuyan “o” kişiye söylüyorum. her ne olursa olsun hayatında hissedebileceğin en güzel hislerden bir kısmını iliklerine kadar hissettin. o halde geçen günlere üzülme. yaşayabiliyorsan o hissi şu an sonuna kadar yaşa. yaşamaya devam edemiyorsan da canını sıkma. güzel bir anı olarak sakla yaşanmışlıkları. mutlu olmaya bak. elbette aynı hisleri yaşayacağının garantisini veremem sana . ancak aşk anlamında geçmişe üzülüp kalmaktansa o zamanları güzel hatırlayıp hayatına devam etmek en doğrusu.
  • gitme lan, bak ben gittim yapamadım geri döndüm. gitme. siyah beyaz olmasın yine siktiğimin dünyası.
  • bir değil yüz yıl geçse de seni sevmekten vazgeçmeyeceğim. sandığın kadar basit değil benimkisi. ben seni severek ölücem. başka sözüm yok.
  • o pis, imalı gülüşünle sorduğun soru ile beni sıkıştırabileceğini mi zannediyorsun. yaptığın şey sinirlerimi zıplattı evet ama bu ima ettiğin şeyden ziyade kendinde bu cüreti bulabilmenden kaynaklıydı. sanırım fazla yüz veriyorum sana. bundan sonra biraz daha mesafeli olup kendimi senden sakınmayı deneyeceğim. umarım yine benzer bir şey yapıp sinirlenmeme vesile olmazsın; senin gibi biri ile tartışmaya girmek zorunda kalmak zorunda kalmam. ha unutmadan o kadar cesursan, ben her şeyi dan dun söylerim ayaklarındaysan böyle çiğ imalarla insanların midesini bulandırma, iddianı gerçekleştir de sözünün bir değeri olsun.
  • adımı senin ağzından duymak gözümün içine bakarak, konu ne olursa olsun çok güzelmiş. hatırlattığın için eyvallah.
  • senden hic beklemezdim. herkes saskin zaten ettigin laflara. girdigim soktan 3 gundur cikamiyorum. oyle bir yabancilastim ki sana, degil sesini duymak sana mesaj atmak bile zor geliyor. hissettigim sey ne bilmiyorum. kendimi cozumleyemiyorum. ofke desen degil. saskinim evet, ama en cok da kirginim sanirim. sana defalarca kizdim, yeri geldi sesimi yukselttim. ama o laflari sana asla soylemedim. aklima bile gelmedi. sen nasil soyleyebildin? dusmaninmisim gibi saldirdin bana. tamam fiziksel bir sey degildi ama elini kaldirsan bu kadar uzerdin beni.

midemdeki yanma ne hastaliktan ne ilaclardan. ıcime oturan okuzu sindirmeye calisiyorum. acisi sonradan cikiyormus gercekten. hazmedemiyorum.

"beni hic sevmemissin" dedin ya, en buyuk haksizligi burada ettin. belki de sen beni sevmiyorsun da cesaret edip soyleyemiyorsun? korkma, kizmam. uzulurum. ben zaten hep uzulurum. cok guzel uzerler beni. simdi sen de herkes gibi misin yani?
  • sana da yazık yav. bir daha asla bu kadar sevilmeyeceksin.
6 entry daha