şükela:  tümü | bugün
7794 entry daha
  • aylar sonra ilk kez hesabına göz attım, yoksun kayıplardasın. beni en sağlam aldatan adamdın halbuki *. bundan iki yıl önce sözlükte yazarım dediğin için hemen bir hesap açmıştım. ne bileyim 15 ay sürüyor çaylaklık..

sahi niye bitti o isviçreli hatunla. "cemal abi" diye kaydettiğin hatun *. isviçre ye gitmeden önce sergilediğin tiyatro aklıma ne zaman gelse ağlamak ve gülmek arasında kalıyorum. ağladın be ağladın duvarları yumrukladın bağırdın çağırdın 'seninle gelemem dedim diye. içimdeki vicdan azabı beni öldürecek gibi olmuştu. ne bileyim ben onun öncesinde taş gibi bir hatunla birlikte yaşamaya başladığını..

hala bilmiyorsun di mi nasıl öğrendiğimi, kik messenger denen meret aynı telefon üzerine alınan hesapları adres defterindeki kişilere öneri olarak yolluyor. hadi diyelim yeni bir hesap aldın kik ten bari hatunla sarmaş dolaş profil yapma di mi ?! her şeye rağmen aklına estikçe beni araman da bir tuhaf.? evleniyorum demiştim ya olmadı o iş. evet evsiz şairimin yolunu gözlüyorum. hala.

bunu okur musun bilmiyorum ama şunu bil istiyorum 'orospu çocuğun tekisin'
  • ''senle konuşurken dünya ne kadar da güzel bir hal alıyormuş. bunu gittiğinde anladım.''
  • kahve yap yavrum bana

not: hani okuyodu lan. kahve yapsana kızım diye bağırdım. kavga ettik amk sizin yüzünüzden
  • neden bu kadar uzaklaştık birbirimizden
    neden hiç bir şeyi hatırlamak istemez olduk birbirimiz ile ilgili
    birlikte kurduğumuz hayallerin kahramanları gün geçtikçe neden değişti
    sorgulamak kafayı yedirtir derler ya o noktadayım
    bir ses bir koku bir ten bir hareket hafızama oyunlar oynuyor
    nasıl bir çaresizliktir bu unutmaya çalışmak ve alışmak
    senden koptukça yorgunluğum artıyor
    tahammül edemiyorum
    ruhumdaki en derin yarasın.. -lyd
  • en başında ciddiye aldıysan bile, artık almıyorsun biliyorum. zaten şu an umurunda da değilim aslında.
    artık sen de benim umurumda değilsin zaten.
    çokta önemli değil zaten.
    zaten de zaten...
  • hani aklıma geldikçe yüreğimi sızlatan, gözlerimi nemlendiren, hani şu dalıp dalıp uzaklara bakmama sebep olan güzel günler, hani tam da o güzel günleri göreceğim zamanlarda göçüp gitmekten korkar oldum... biliyorum aşk sabır, sabır barış, barış huzur, huzur sen demek. keşke senden huzura, huzurdan barışa, barıştan sabıra, sabırdan aşka gitsek. denizler nehirlere akmaz.
  • kapıyı açarsın...
  • herkesi sevebilirdim senden başlamasaydım
  • umarım bu kodumun başlığına son yazışım olacak çünkü artık ilk kez başka bir duygu sevgiden fazla geliyor: nefret... eski senle bir bağlantın kalmamış bunu dün üzülerek gördüm. rock müzik yapıp piyasası yok diye pop müzik yapan şarkıcılar gibisin, muhalif olup cebini dolduramayınca iktidara yanaşan bir gazeteci gibisin. senden ortam kızı olmaz, yakışmaz, üzerine oturmaz bir kere. o 2 kötü huylu, orospu arkadaşlarınla barışman senin için çok kötü... klasik özel üniversite kızı olmaya çalışmana engel olamadığım için çok kızıyorum kendime ama iş işten geçmiş artık. eleştirilerimin doğru çıkması o kadar üzüyor ki beni. başka erkeklerle temasım yok dedin yalan söyledin, nefret ettiğin adamın ekşi sözlük hesabına her gün ''bana ne yazmış acaba'' diye merak edip girecek kadar ilgi manyağısın. bir kişi maymun bile olsa sırf uyruğu yabancı diye ilgi göstermen çok acınası ve tabiri caizse ''kezbanca'' ve bu 20-25 kişilik grubun hepsinin erkek olması tesadüf olamayacak kadar iğrenç. istersem orospuluklarını bile yaparım demen, sürekli küfür etmen o eski sen ile yeni sen arasındaki kalite ve zarafet farkını da gösteriyor. bunu yazıyorum çünkü bugüne kadar alttan alıp içimdekileri söyleyemedim sürekli hakaret yedim, artık yeter. seni rahatsız ettiğim her an için özür dilerim sonuna kadar haklısın. umarım bu yazı senin bir daha bu hesaba girip bakmamanı sağlar benim de sana yazmamamı. bir daha asla, yeterince üzdük birbirimizi.
  • kimsenin alttan alta motivasyon vermesine beni adapte etmek için gönderme yapmasına ihtiyacım yok. özelimin bu kadar açılmış olması mide bulandırıcı ve iyi niyet gösterilerinizi siz ve yancı tayfanız alıp defolun hayatımdan. yeter artık! iç rahatlatmalarınızı başka öğrencilere saklayın bana sökmüyor. konumunu bir daha üzerimde kullanmaya çalışırsan da ben de yapacaklarımı biliyorum. hayatımdan defolun, hepiniz. sen hitabının sebebi burada sen deme hakkının bende olması. non-state i benden öğrenecek değilsiniz. ben de öğrenemeyeceğim zaten malum. defolun artık. a,ama ne olmuş?
    not:kimse gözetim altında ölmez.
    defolun.
21 entry daha