şükela:  tümü | bugün
8304 entry daha
  • nereden ve nasıl başlasam bilemedim; bu aralar hiç bir şey bilmemekle meşgul ediyorum kendimi. aslında bunları yüzüne karşı da söyleyebilirim; ama o kadar çok kırıldım ki, toparlanmam epey süreceği ve tekrar seninle eskisi gibi olmam çok güç.

öncelikle, çok ama çok güzel bir insan evladısın. güzellikten kastım, elbette fiziksel özelliklerin değil; insanlığın ile arkadaşlığın ile ve sohbetin ile bunu yeterince belli ediyorsun. yaklaşık 4 yıldır tanışıyoruz seninle, bu 4 yıl içerisinde çok konuşup, çok güldük; ama hiçbir zaman birbirimizi kıracak cümleler sarf etmedik. ne zaman ki, yüz yüze görüşüp beraber bir hafta geçirdik, işte o zaman birbirimize karşı hiç düşünmeden istediğimiz her şeyi söylemeyi de öğrendik. bundan şikayetçi falan değilim, gayet memnunum, o kadar çok memnunum ki; şu an senin yanında olup, karşılıklı saçmalamak istiyorum. her zaman saçmalayan biriyim aslında, en güzel senin yanında saçmalıyor idim, hatta o kadar güzel saçmalıyordum ki, bazen o anları düşünce bile eğlenebiliyorum.

salt seni düşününce, özellikle o saçma sapan esprilerime gülüşünü ''ulan tam aşık olunacak hatun'' demekten alıkoyamıyorum kendimi. sen elbette aşık olunacak hatunsun; ama ben bu konuda pek iyi değilim, bunu daha sonra anlatırım sana. omuzlarına bittiğimi söylemeliyim, hele o omuzlarındaki çıkık kemiklerin(adını bilmiyorum) yok mu? tam sex dudaklarıma layık, bak ya şu an bile içim bir hoş oldu. bir kere bile öpmedim ya, yanarım yanarım buna yanarım. şu an ''hayır yanı, beni onları öpmemden alıkoyan neydi?'' diye düşünmeye başladım bile.

ulan nevin, ne güzel seni düşünüyor idim; bazen huzur bulur, bazen de salak salak gülerdim. şimdi sen aklıma gelince ''gerizekalı'' deyip, hemen bir kenara atıyorum. neyse, son bir şey ekleyerek sonlandırayım; kilo al başka da bir şey yapmana gerek yok.
  • gün içinde anlık buhranlarım oluyor. ne yapacağımı bilemez halde oluyorum. işte o zamanlar suskunlaşıyorum.

çevreme karşı duyduğum bulantı, senin özleminle bile az da olsa geçiyor. eğer sana karşı hissettiklerim ''aşk edimi'' denilen şeyden biraz bile nasiplenmişse camus'nün aksine seni, zamana yaya yaya ve düşüne düşüne sevmişimdir.

zihnimin sana ait düşüncelerle dolu olması ve kısa zaman dilimlerinde seni gördüğüm halde özlemem bir yandan içinde bulunduğum histerik sancılarımı, hezeyanlarımı beslerken diğer yandan oldukça ilginç bir şekilde mutluluk veriyor.
    derdimizi şiirlerle anlattığımız bir zaman dilimi vardı. o zaman dilimi, işte sen de özleyeceğim en çok şey o olacak.

zamanın haklılığı, biz farkında olmadan çabucak geçmesinde gizli. einstein'ın sürekli haklı çıkması hiç hoş değil.

kendimi anlatmak için gösterdiğim tüm çabalarımı gör(e)memen benim içinde bulunduğum halet-i ruhiyeye büyük ölçüde sebep oluyor belki de. büyük ihtimalle hayatımda kısa bir mola veren diğer kadınlar gibi sen de zamanı geldiğinde arkana bakmamak üzere devam edeceksin. ve işte o zaman aramızdaki gerek fiziki gerek düşünsel farkların hiçbir anlamı kalmayacak.
  • kuru et manyağıyım :d
  • her seferinde bu son deyip yine de seni konuşuyorum ya,
    seni her gördüğümde hala kaçacak delik arıyorum ya,
    her göz göze gelişimizde acaba diyorum ya,
    senin hiç umurunda olmadığım gerçeğini kabul etmek hala canımı yakıyor ya,
    seni her gördüğümde bana yaptıklarını unutur gibi oluyorum ya,
    sana söyleyemediklerimi ve hiçbir zaman da söyleyemeyeceklerimi iki güne bir gelip buraya yazıyorum ya

ben çok acizim.
  • şu maillerime bi' cevap ver be adam!
  • çarşamba akşamı "gülüşünden ver, ömrümden al." demiştim kendi kendime. perşembe günü öğle sen yemeğini yerken masanıza gelip arkadaşlarına bir şeyler açıkladığım sırada o gülüşünden de biraz aldım. karşılığında ömrümden ne kadar verdim bilmiyorum. ama her saniyesine değerdi. d-e-g-k (dünyanın en güzel kızı)
  • seni seviyorum ama senin sevginle ne yapacağımı bilmiyorum...
  • en gerizekalı insan bile anlar o bakışın "yanımda kal" olduğunu.
  • butun gunahlarimin arkamdan konusanlarin defterine yazilsin.
  • bana yaz lütfen ama öyle bir yaz ki aklımda beni sevdiğine dair en ufak bir şüphem kalmasın...
19 entry daha