şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
21653 entry daha
  • ozur dileyeceksin! sarhostum, moralim bozuktu anlamam benden o ozuru dileyeceksin!
  • bir başka sevdiğinde insan; ne olursa olsun, ne kadar zaman geçerse geçsin sevemiyor bir başka insan...

(bkz: her şeye rağmen)
    (bkz: malesef)
  • seni stalklıyorum, ama sebebi seni sevdiğimden ya da unutamadığımdan değil, bakalım hayatın kaymış mı diye dediğin anda aslında masadan kalkmalıydım. sen beni hiç sevmedin, asıl sendin beni yedekte tutan, can simidindim senin. o sebeple ne benden tam kopabildin, ne de benden uzak durabildin, ağzıma sıçtın. şimdi bunu daha net görebiliyorum. ben yaptığım hatalardan pişmanlık duydum, ve bu samimiyetle sana dürüst davrandım. sende de azıcık merhamet olsa idi, ya bana tam manasıyla siktiri çekerdin, ya da bana gelirdin. seni düşündüğüm her geceye her akşama lanet olsun. bir de utanmadan bana hakkını helal etmiyorsun ya ona da ayrı gülüyorum artık. çok körmüşüm çok, hayatımın boka girdiğini görmek istediğin an kalkmalıydım masadan. salak kafa seni istemeyenin peşinden neden koşuyorsun ki, seni isteyen biri varken bir de bunu yapıyorsun. ama değişecem, çok büyük bir imtihan oldun bana, kimseyi bu kadar yüceltme kafanda, kimse kendinden değerli değil, hayatına devam et. o hayalini bırakmadı, sen niye bıraktın be gerizekalı diyorum şimdi kendime. a beyinsiz. ne ailemi ne arkadaşlarımı kimseyi dinlemedim sana geldim ben, tüm benliğimle, sen ne yaptın, önce seviyor gibi yaptın, sonra sıçtın ağzıma yine. ama bu sefer ağzı açık bekleyen biri olmayacak, emin ol buna. arivederci, adios, good bye!!!
  • aylar sonra sormussun arkadaşlara nasıl kendine bakıyor mu falan diye.
    arkadaşı geçiştirdim merak etme aramızda birşey olmadığını olamayacağını söyledim senin benimle beraberken ( aslında ben öyle sanıyordum ) istediğin gibi.
    neyse cevabını vereyim merak etme bir hiçlikte yaşamımı sürdürüyorum. artık insanlara daha az sinirleniyorum çünkü anlamaya başladım. muzikleri seversin bilirim
  • hasretim hafiflemiyor, kokunu özlüyorum, varlığını özlüyorum. çok yakınımda aynı şehirde nefes aldığını bilmek bile huzur veriyor bana. aklıma geldiğinde yüzümde çocuksu bir gülümseme beliriveriyor. şu an gülümsüyorum örneğin belki de aynı anda nefes aldık ve aynı anda bıraktık, kim bilir. belki de aynı anda iç geçirdik bazen yan yana iken yaptığımız gibi. iç geçirmeler ile yaşadığımız bu şey ne olursa olsun çok özel..
  • "dönüp geleceğin kapıları bu kadar sert çarpmaycaksın!"
  • insan sevdiğinden bıkar mı? bıkmam dediği halde. bıkıyormuş öğrendim. insan sevdiğiyle göz göze gelmemek için bin bir takla atar mı? atıyormuş öğrendim. insan sevdiğine umut vermek istemiyorum der mi? diyormuş öğrendim. insan sevdiğine özledim deyince kayıtsız kalır mı? kalıyormuş öğrendim. insan sevdiğine düşman olur mu be.

oluyormuş öğrendim.
  • özlüyorum lan. vallahi de billahi de özlüyorum.

neyse.
  • senin kadar güzel bir kadın olsam ayna karşısından ayrılmazdım. kendine bakmalara doyamayan insan, başka bir dünyayla niye ilgilensin ki?.."
    diye düşünüyorum....

evet, bunu okuyan güzel gözlü sarışın kadın sana diyorum ;)
  • nerdesin kimlesin ne yapıyorsun meraktan ölüyorum. bir daha karşılaşır mıyız ? kilometrelerce ötemdesin ama yine gelsen görsem sohbet etsem seninle ilaç niyetine..
16 entry daha