şükela:  tümü | bugün
10555 entry daha
  • aşk acısını biraz abartıyorum. acıyı sevdiğimden dolayı bundan beslenmeye çalışıyorum galiba sevgili fıstık. dün sana mesaj attıktan sonra bunu fark ettim.

okkalı bir aşk acısına 100 puan verirsek benimki 15 veya 10.
    bunu "hahayt acımadı ki" zihniyetinde söylemiyorum. yanlış anlama lütfen. benim için üzülme diye söylüyorum.

sana bir daha yazmayacağım. ama seninle harika vakit geçirdik. güldük, eğlendik. kahvemizi içtik. daha ne olsun. her şey için teşekkür ederim. yolun açık olsun :)
  • "ortaköy'den beşiktaş'a giden ağaçlı yolda artık hiç aklıma gelmiyorsun..."
  • ne olur geri dön, seni çok seviyorum tüğlaaaaaay diyen amca gibi ağlayıp bağırmak geliyor içimden ama kalbim çok kırık sana. artık seni arayıp soramam , bensiz yaşıyorsan ben de sensiz yaşamaya alışırım herhalde.
  • sen ortadan kaybolmadan önceleri;

hiçbirşeyim olmasa da onun omzunun huzuruna sahip olsam benden zengini ,mutlusu olmaz diye düşünürdüm. büyük hayaller anlayacağın. olmazlar yani. olamazlar. şimdi onlar da yoklar. yokluğunda yokmuşum, anladım.

neler yapıyorsun ? iyi misin be adam! okursan ortaya çıkmanı diliyorum.
  • bazı çakal sözlük erkek ve kadınları son yazar alımlarıyla beraber yeni hesaplarına kavuştular. asıl hesaplarını askıya alıp milleti keklemeye başlayacaklar. lan olm çok belli ediyosunuz. bari ketum olun da keyfini çıkartın.

burdan pipidaşlarıma sesleniyorum; yeni yazar olmuş az entrye sahip bir kız size normalden daha fazla ilgili davranıyorsa o işin içinde büyük kolpa vardır emin olun. adımlarınızı sağlam ve yavaşça atın. tongaya düşmeyin. bir çükdaşınız bir hemcinsiniz olarak sizi uyarmak boynumun borcudur. yaşasın cinslerin kardeşliği.

ve ayrıca erkek yazarların da yeni hesapları devreye girip asıllarını "kayıp" statüsüne getirip trolleme işlerine gireceklerini hissediyorum. ve ne bok yiyeceğinizi merakla bekliyorum. sizi gidi kerkenezler sizi asdfghjkl
  • "sen benim hiçbir şeyimsin

hiçbir sevişmek yaşamışlığım

henüz boş bir roman sahifesinde

hiç kimse misin bilmemki nesin

ne çok çığlıkların silemediği

zaten yok bir tren penceresinde

sen benim hiçbir şeyimsin

yabancı bir şarkı gibi yarım

yağmurlu bir ağaç gibi ıslak

hiç kimse misin bilmem ki nesin

uykumun arasında çağırdığım

çocukluk sesinle ağlayarak

sen benim hiçbir şeyimsin.."
  • umarım dirseğindeki o yara kapanmıştır güzellik.
  • hiç beraber olamadık daha doğrusu sen kabul etmedin fakat geçmişte yaptığım ergenlikten dolayı özür dilerim. evliliğinde de mutluluklar.
  • kızım sen kendini bulunmaz sanıyorsun ama senin 7 ceddini sosyal medyada hoplata hoplata buldum. şimdi istediğin kadar kasıl kendini gizemli göster, tek bir tıkla sümüklü bir fotoğrafına yazılmış komik şiirleri bile ifşa edebilirim sana karşı.*
  • hissettiğimin çok ötesindeymişsin be. benimle birlikteyken kaç kişiye yazdın acaba? ya da ayrıldıktan hemen sonra kimlere? benim kartlarım bu kadar açıkken, bile bile yaşattın ya bunu.. yaşattığını yaşa. ve yaşattıklarını yaşarken ben geleyim aklına. her an, her saniye geleyim aklına. benim içim nasıl sızladıysa öyle sızlasın için. yine de mutlu ol isterim, ama önce yaşattıklarını bir bir yaşa. yaşa ki ömrünü adayacağın kadın karşına geldiğinde aynı hataları yapma. beni yaktın, başkasını yakma bari.
17 entry daha