şükela:  tümü | bugün
9052 entry daha
  • sevdiceğim, çok özledim. sabah beşte mezarına geldim. 10a kadar kaldım ya hani, işte o beş saat beş dakika gibiydi ya hani, sahi o anı da yaşadık mı biz? neyin gerçek neyin hayal olduğunu kestiremiyorum. ne anlattım o beş saatte? bilmiyorum. çokça sustum. özledim. başka türlüsünü yorgunum anlatmaya. hem zaten sevdiğinin yanındaysan konuşmak gürültüden başka bir şey değildir.

içim yanıyor.

yanımda kal. seni seviyorum...
  • sen ve ailen bizi ziyarete gelmeyin lan, gelmeyin. siz geldiniz mi hiçbir işim nihayete ermiyor. nerde benim sirkeli suyum!
  • mutluluğu içmekten psikiyatri koridorlarına.verdiğin aşkın yanında benliğimi aldın be canım.varlığım varlığına armağan oldu.
  • gel yalnızlığıma noktayı koy.
  • gülüşünü çok özledim. en çok da bana bakarken.
  • aferimdir. ben okumadım pişmanım.
  • olsakta o nefes aldığımız yerden uzakta ve üstelikte aysız gecede yinede bizden nefes almışla yüreciğimiz. sinkafı bol, kara mizah söylemleri verdik geceye ki kurbişler taşıdılar bilinmez o yere, teslim aldığımız kaldırımlardan. bunları yüreciğinde taşıyana ise müjganla vedalaşma da kısa düşünce gece, kalanda karanlık ki ömür boyu. . .
  • dünyanın ilk gününden bugüne yaşanan tüm arzuların, aşkın içinde barındığını onaylamak istiyor insan... canından parça parça vazgeçmek istiyor bazen... olan hiçbir şeyin yetmediğini, hiçbir sözün onu anlatamayacağına kapılmak istiyor...

yazacak, söyleyecek o kadar çok şey var ki... bağıra bağıra susar mı bir insan ?
  • her kimsen, her nerdeysen

seninle yapmayı planladığım, öyle hayal ettiğim aktivitelerin çoğunu ailemle yapıyorum. liste bir bir azalıyor. hayatıma girmeyerek çok şey kaçırıyosun bilmem farkında mısın! şimdi ben bir kere ailemle avrupanın altını üstüne getirirsem bidaha senle aynı yerleri gezmem. onu bil de. yeni yerler keşfetmen gerekecek beni heyecanlandırabilmen için. işler gittikçe zorlaşacak anlayacağın. ve ben gezdikçe, okudukça, öğrendikçe kriterlerim daha da zorlayıcı hale geliyor. lütfen benden alta kalır yanın olmasın. benden daha çok oku, benden daha çok gez, benden daha çok öğren, öyle çık karşıma. bende hayranlık uyandırmayacak birini sevebilirmişim gibi gelmiyor. hayır, sevemem. o yüzden ya acele et çabuk gel, ya da kırk fırın ekmek yiyip öyle gel. ha yeryüzünde bu kriterlere uygun bi bireyle eşleşme olmayacaksa eğer, gelme o zaman dert değil. babamlarla da vakit geçiyor işte bişekilde. sağlık olsun.
  • sen gideli üç koca ay oldu. sensiz ilk bayramımızı yaşarken hiç kimsenin yokluğuna alıştığı yok. herkes gözlerinde yaşlarla senden bahsediyor. her an bir yerden çıkacak ve ne yaptınız diye soracaksın diye bekliyoruz sanki...

kuzenlerin çocukları büyüyor, görsen peşlerinden ayrılmazsın. senin sevdiğin gibi sevmeye çalışıyorum. senin gibi olmak ne mümkün...

bayram tatlısı yapmadık. kimse de gelmedi zaten eve. biz de evde durmadık. herkes seni bir ziyaret etti ama. herkes çiçeğinden bahsetti. tomurcuğa durmuş. evdeki çiçeklerini soruyorlar bana. duruyor hepsi, sapa sağlam. kuruyan menekşelerinin yerine yenilerini diktim ama ancak iki tane tuttu. sen diksen hepsi tutardı...

bir bahar geçti sen gideli ve artık yaz geldi. bundan sonra kalan zamanımın sensiz geçeceğine hâlâ inanamıyorum. olmayışına inanmıyorum.
8 entry daha