şükela:  tümü | bugün
11665 entry daha
  • ben senin ilk ve son değil ilk ve tek olmanı istiyorum.
  • benim duygularım yok, hislerim yok, benim tüm dünyam sayılar, paralar ve düşüncelerimle baş başa kalmaktır. kendini üzmeye değecek birisi değilim. çok güzelsin ve çok akıllısın, bu dünyada sana eş olacak nicesi var.
  • açmaya çalıştığın kapı, girmeye yeltendiğin dünya kıyametten başka bir yere çıkmıyor.
  • onun bunu okuyacağına inanıyorum! *
    o benim kim olduğumu kime yazdığımı şimdi bilmeyecek ve belki üzerine de alınmayacak şimdilik!
    ama elbet bunu bir gün okuyacak ve
    işte o zaman bu yazdıklarımın kendisini kast ettiğini anlayacak ...

şu anda elimden gelen onu sadece uzaktan oturup izlemek
    ona açılmak benim için ne kadar doğru olduğunu kendi içimde müzakere edip tartışmak şu an da verebileceğim en düzgün karar

galiba korkuyorum bazı şeylerden ben sapyoseksüel terimini benimsemişken acaba o buna saygı duyar mı?
    okuduğum entrilerinde saygı duyacağına eminim
    ama maalesef gömlek farkı onu bu konuda düşündüreceğine eminim!

sonuçta okumayı benimsemiş tahsil konusunda iyi yerleri gelmeyi hak etmiş , entrilerinde kaymakam ve hakim mesleklerine ilgisinden bahsetmiş onların da tahsillerinden dolayı olduğunu da belirtmiş tabi ki kendi düşüncesidir eyvallah!

ama bilemiyorum altan! ben kendi mi ifade edemeyebilirim sonuçta hiç yapmadığım bir şeyi haa diye yapamıyorum özellikle bu duygusal ve gönül işlerinde hep bir mesafeliyim nasıl zincirlerimi kırarım duvarlarımı nasıl aşarım bilmiyorum
    uzun zamandır sessiz sessiz entrilerini okuyorum ve fikirleri düşünceleri beni ona biraz daha bağlıyor sonu nereye varacak onu da bana hayat gösterecek...

belki de görür üstüne alınır o bize mesaj atar altan ne dersin ? :)
  • bir aşığın aklına gelen en zalim düşünce "o şimdi ne yapıyor-düşünüyor" düşüncesidir. ahanda böyle...
  • birlikte olmamız ne kadar imkansız ama aramızdaki bağ ne kadar saf geliyor.
    sana gelirken o karlı gecede, içimde yaşadığım liseli kız heyecanını, karnımdaki kelebekleri çok özlüyorum. ama seni değil... yine de her konuştuğumuzda içimde bir ışıklar, bir şeyler... ah fyedka!
  • şu mübarek günde benim ağzımı bozdurdun beni oturdugum yerde sinirden deliye döndürdün senin ben kalibini vicdanını .....
  • bitti mi haydarpaşa kampüsüne, kadıköy-beşiktaş vapuruna olan sevgin...hadi bitti hatırı da mı yoktu hatıraların...
  • unutmam.
  • senin adam olduğun gün kıyamet kopacağına o kadar çok inanıyorum ki.
    işte o zaman kıyametin kopma ihtimali daha zayıf geliyor...
    bu sefer de senin yüzünden şirk koşup günaha giriyorum allah'ın cezası...
16 entry daha