şükela:  tümü | bugün
13243 entry daha
 • beni tanımak için kullandığın inanılmaz saçma yöntemle elde edebileceğin en fazla birkaç kıytırık parmak izi, meksikalı uyuşturucu kartelinin dilinin ucunda bıçak gezdiren soğukkanlı kızkardeşi gibi çıktığım pasaport fotoğrafım -o fotoğrafa rağmen beni ülkelerine kabul eden güzel ülkeler seviliyorsunuz- gereksiz ve kalitesiz birkaç okuldan ibaret eğitim geçmişim ve belki ailemden diğer kişilerin özgeçmişi filan. babamın adını napacaksın kendi halinde takılıyor adam? bu arada adresimi de bilerek yanlış verdim.

  bunlar boş uğraşlar. beni tanımanın tek yolu şu: bu nickin bana ait olduğunu bulmak sevgili sherlock holmes bu kadar basit. gel vazgeç bu işten karşıma çık. söz veriyorum bir şey yapmayacağım. yakından bakacağım sadece.

  akrabalarımla mangal partisi yaparken donumun göründüğü aşırı neşeli bir fotoğrafta etiketlendiğim facebook albümüm, kendin gibi sherlock arkadaşlarınla bakıp bakıp dedikodusunu edebileceğin saçma sapan efektli bir yığın selfieyle doldurduğum instagram hesabım ve diğer ıvır zıvırlarım olmadığını fark ettiğinde bir an şaşırdın ama itiraf et.
 • (bkz: haydi beyler ben başlıyorum)

  vay be tam iki yılı devirdik. kısa görüşmelerimizi saymazsak iki yıldır ayrıyız. ayrıldığımız günü bile hatırlamıyordum ama twitter sağ olsun buldum. 3 gün görmeyince özleyen bir insan için iki sene görmememenin ne demek olduğunu anlamanı beklemiyorum. ayrıldığımız için aşırı üzgünüm ya da keşke tekrar bir araya gelsek de demiyorum. sadece olayların bu kadar saçma gelişmesine ve her şeyin çok çabuk bitmesine üzülüyorum.

  senden sonra en az senin kadar sevdiğim insanlar da oldu. seni sevdiğim kadar sevemediğim için vazgeçtiklerim de. ama hiçbiri senin kadar bilinçaltımı meşgul etmedi. hâlâ bazı insanlara yanlışlıkla senin adını söylemekten korkuyorum. ve hâlâ saçma bir şekilde rüyalarımda seni görmek beni üzüyor. insanın birisini canlıyken kaybetmesi de ölüyken kaybetmesi kadar kötü sanırım. ve hâlâ yaşanan şeylerde senin suçlu olduğunu düşünüyorum. keşke bana karşı dürüst olabilseydin ve beni senin kalıntılarınla uğraşmak zorunda bırakmasaydın.
 • sevgili badim crows20, leyla olduğuna hala inanamıyorum, bi anda nasıl olduğunu anlamadan şans eseri profiline girmemle fark ettim ve yıkıldım :(

  seninle olan sohbetlerimizi, okul öncesi eleştirilerimizi, küçük şehir yakınmalarımızı özlüyorum. umarım burayı okuyorsundur ve beni unutmamışsındır arkadaşım :(

  çaylak olarak dön bari be vicdansız kadın :(
 • kral çıplak
 • gerçek zeka bu değil.
 • keşke okusan...
 • yeşili yak sana bir sürprizim olacak.
 • çok zor zamanlardaydım. ailem birbirini yiyordu. huzursuzluktan kaçmak için çok korkmama rağmen sırf sen varsın diye o kocaman şehre, sana sığındım. onların kavgalarını, didişmelerini anlattım. en özellerimi seninle paylaştım. beni öldür diye, yok et, terk et diye mi paylaştım?
  niye destek olmadın... niye üzerime basıp geçtin sevgilim? bu kadar değersiz miydim gözünde? gerçekten hiç mi sevmemiştin beni?

  hala bu sorulara cevap arayan zavallı kalbimin çığlıklarını ulaştıramadı mı yıllar sana?

  edit: bütün geleceğimi ve umutlarımı sana bağlamıştım
 • yıllar sonra sana ulaşabilmem için bana açtığın yollardan biri olduğunu çok sonra fark ettiğim o second life tarzı oyunu bir türlü anlayıp oynayamadım, kusura bakma. bir de o telefondan oynanan sohbetli oyun bilmem nesi... onu da sen uygulamanı kaldırdıktan sonra yükleyip davet göndermem büyük şanssızlık oldu. yine kusura bakma. hep sen mi bana geç kalacaksın. bak ben de sana geç kalırmışım. dememiş miydim. boşa bekleme biz kavuşamayız.
 • seni unutmuyorum.. başka bir kadının koynunda sabahları uyandığımda bile...
17 entry daha