şükela:  tümü | bugün
10575 entry daha
  • bir kere daha söylemek geldi içimden; gerçek ol. ama bu sefer yarım bırakmadan, kendinden emin olarak.. nolur..
  • çoook özledim... kafanda yaşa dedin ama ben kalbimde yaşıyorum seni. çok sevdim be... çok...
  • bugün bariz bir şekilde farkettim ki seninle yaşayamadığım şeyler için pişmanım. aklıma gelen her anıda yapmak isteyip de pişman olurum korkusuyla yapmadığım şeyler var.. artık senin için keşke diyorum çünkü geri dönüşü yok hiçbir şeyin..keşke seni sonuna kadar yaşasaydım diyorum sonra hatırlıyorum ki zaten ben senin için elimden geleni yapmıştım..belki biraz geç kalmıştım ama yapmıştım.. sen hep beni suçlamıştın , ben de beni..
  • siktir git yat
  • sen beni süründürdün tam bir yıl boyunca,kendi zevklerin için benim sevgimi kullandın.belki şu an değil ama bir gün ben olmasam da birileri seni de süründürecek,üzecek ve o zaman beni anlayacaksın.o ağladığım günlerin acısı çıkacak senden.
  • (bkz: düşün ki o bunu okumuyor)

neler yazardın ?
  • çaresizliğe bir adet küfür edesim var. hep kendime sormuşumdur, çaba mı yoksa çaresizliğn dibinde eriyip de görememek mi aslında, sana sadece uzaktan bakmak. hani o gün bana öyle içten baktın ya, bende yüzümü çevirmek zorundaydım ya, işte o an dünyanın durmasını istediğim andı, ama zamanı durduramadım. ondan sonrada hep çaresiz bir ışıltı bekledim ama artık gittikçe kararıyor gözlerim. anlatabildim mi?
  • küçücük bir dileğim var: seninle evde de olsa karşılaşıp yakın iki insan gibi birlikte durup konuşmak... böyle bir dileğin nesnesi olmak çok aşağılatıcı ve alçaltıcı bir şey değil midir? geri kalan zamanların ağırlığı ve şiddetini üstlenir, ben tek başıma yaşarım. her insan bir odalık ve bir, yalnızca bir aynalıktır. ancak bu odanın ve aynanın dehlizlerini bilmek önemli. neyse maksat sedimentasyon ya da kontr endikasyon olsun!
    retoriğim de toriğim de yok bu böyle n'apalım!

ölürken kahkasını bize bırakan,yaşama karşı ölümü seçen :
    nilgün marmara
  • 'seni kimse benim gibi sevemez diyenler olacaktır. onlara benden bahset.'
  • ''ben aşk nedir bilmem,
    eski kafalıyım.
    bir seni bilirim,
    bir de adın geçince sıkışan kalbimi.''

attila ilhan
1076 entry daha