11056 entry daha
  • gel gidelim beraber. inan çok sıkıldım. şiir falan okuyalım beraber, eski -gezdiğimiz yerlerde- yine gezelim.
  • " bir insani tekrar görmek bu kadar imkansiz olmamaliydi.
    tabutlar ışık gecirmiyor."
  • bana merhametimi kaybettirecek kadar kötüsün
  • evet sol yanımsın, bunu hiç bir şey değiştirmiyor. ne imkansızlığın, ne de aramızdaki mesafeler, ne de başka birileri. sen hep benim uzaklardaki imkansızım olacaksın.

sensiz kalbime atıyor denmiyor, çünkü can damarı uzaktayken kendinden bu kadar, atıyor sayılmaz ki...

anlatmam, anlatamam ki anlatsam da anlamazlar, öyle ya nasıl alınır ki onlara göre gül bahçesinin kokusu bu kadar uzaktan...

öleli diyorum yıllar olmuştu... yıllar yılı bir çiçek bile bitmedi bu enkazda. imkansızın içinden imkan yaratıp filiz vermekti belki de aşk..

zaman geçmiyor, geçen biziz onun içinden, öyle olmalı... yoksa bu kadar acırmıydı canım senden uzakta.

geçsin, geçirsin, düzülmez denilen kervan senin yolunda düzülsün. varsın üzülsün gözlerim, inci taneleri döksün, şöyle ağız dolusu "seviyorum seni" demeliyim sana.

"öyle ki uzak uzaklıgından,
    özlem, özlemekten utansın..."
  • neden surekli duslerimdesin? neden surekli icinde sen olan imkansiz hayaller kuruyorum, hic uyanmak istemedigim bir ruya gibisin. istemiyorum uyandigimda seni gorememeyi. su sogukta daha da sıkı tut ellerimden, daha da yakin ol bana, umrumda degil baska hicbir sey. belki asik olmamam gerekiyordu sana ama yaralarimi boyle saran birisine nasil asik olamam ki?
    beraber dinledigimiz o sarkidan sozlerle bitireyim, o gun icin de cok tesekkurler, kedi canini senin.

"neden sonunda yalnız kalan,
    kazandığının sanıp, kaybeden oluyorum?
    engelleri aşıp başladığım noktaya dönüyor,
    ellerine sığınıp, kendimi soğukta buluyorum?"
  • su an her şey paramparça. darmadağınık. elini uzatıp tam tutacakken geri çekmek. boşluktayım. düşünceler kafamda dört nala ve ben hiçbir şey hissedemiyorum. anın tarifi yok. canım yanıyor tek bildiğim bu. alevlenmeye hazır közler taşıyorum ben.
    edit:imla.
  • düşün ki onlar bunu okuyor başlığı olmadığı için buraya yazıyorum. bazen olaylar üst üste geliyormuş gibi oluyor, hepsi aynı günde ya da bu kadar sıklıkla olmasa muhtemelen bu kadar çok tepki vermem ama ben de insanım nihayetinde.

1- sevgili eski eşim, seni sevgilinle gördüğümü sana belirten kutlama mesajıma hiç bozulma. bu, durup durup insanları araya sokarak barışmaya çalışma girişimlerini engelleme amaçlı bir hareketti. insanlara hala beni çok seviyormuş, dağılan yuvanı toparlamaya çalışan mağdur adamı oynamaktan da vazgeç artık. hoş, insanlar geldikçe ben artık usul usul sessizliğimi bozup seni rencide etmeden gerçek yüzünü gösteriyorum; onlar da gerçeği öğrenince benim vermediğim tepkileri veriyorlar, sana kinleniyorlar, kızıyorlar falan haberin olsun. bu arada dün akşam çocuklara da anlattım, ne tepki verecekler diye merak ettiğimden; çocukların, "aman aman iyi, yoksa saçmalıyor bize sarıyor. kimle ne yaparsa yapsın." dediler. kızı merak edip sormadılar bile. çocuklar bu konuda beklediğimden daha olgunlar onları öyle görünce gurur duydum. ayrıca bu şekilde davranarak, çocuklarımın benim de hayatımda birilerinin olabileceğinin en doğal hakkım olduğu fikrine vardırdığın için de teşekkür ederim.

2- sen içip içip gecenin 1.30 unda arabanla evimin etrafında dolanıp beni telefonla arayıp pencereye çık, seni bir göreyim diyemezsin! gece gece sesimi çıkarmamamın sebebi evde çocuklarımın olması ve de etrafa dedikodu malzemesi olmak istememem. e deli adam bizim seninle aramızda hiç bir şey geçmemiş. sadece 1 çay içmişiz bir kaç telefon konuşması bir de... ve sen benim sorularıma yanıt veremediğin için böyle olduğunu da biliyorsun. aradan 7-8 ay geçtikten sonra ne oldu da beni arıyorsun? hadi aradın, ondan sonra verdiğim cevaplara bozulmayacaksın. "ağzıma sıçtın resmen, hiç bir kadın bana bunları söyleyemez biliyorsun değil mi" ayaklarına yatmayacaksın.koskoca akademisyensin ayrıca utanmıyor musun o saatte o vaziyette olmaya? sana söylediğim gibi sen o büyüyü bozdun zamanında, onu yakalaman için çok uğraşman gerekir. sen böyle çabalarken ben bıraktığın yerde olur muyum onu da bilemiyorum. gerçi ertesi gün arayıp özür diledin, sana yakışan da buydu zaten ama dediğim gibi birşeyler eksildikten sonra yerine koyması çok zor oluyor. geçmiş olsun

3- bu kişi aslında muhtemelen burayı okuyor. o yüzden fazla birşey yazmayacağım. ama sana da çok sinirliyim ve de o yüzden farkındaysan sessiz kalmaya çalışıyorum. ama bu sessizlik fırtına öncesi sessizlik de olabilir, bu sana bağlı birazda. sakın yine ne yaptım diye sorma, otur düşün.

4- ve de sevgili bayan arkadaşımız. hani şu öğretmen olan. bak canım, bir ben akıllıyım da etrafımdaki herkes gerizekalı kafasını bırak artık. biz senin yaptığın herşeyin farkındayız. ama seni sevdiğimiz için değilmişiz gibi davranıyoruz. yalnız benim sağım solum belli olmaz bir gün dayanamam herşeyi çat çat çat söylersem de sakın bozulma olur mu bebeğim? senin kiminle ne yaptığın bizi ilgilendiren şeyler değil. merak da etmiyoruz. ama yapıp yapıp da hiç yapmamış gibi gözümüzün içine bakarak yalan söylemen falan hoşuma gitmiyor. artık bizi kandırmaya çalışmaktan vazgeç.

ulan ben huzurlu hayat istiyorum diye herşeyi güya minimalleştiriyorum, yine de gelip buluyorsunuz beni. bi rahat vermediniz amk.
  • merhabaaa
    sanırım ayıracak vaktin yok o yüzden ben de senin değerli vaktini çalmadan derdimi yazılı anlatmak istedim.konuşalım konuşalım diye tutturunca eminim ki aklına başka şeyler gelmiş ve zafer kazanmış edasıyla ortalıkta naralar atmışsındır.cık ....öyle olmadı , sana gelişimin sebebi tamamen başkaydı.ama ne yapalım karşılaşamadık, kısmet…
    neyse gelelim sadede; kendimi çok aciz ve üzgün hissettiğim için ben de bişeyler söylemek isteyecektim sadece dürüstlük namına.baştan beri haklıydın.intikam almak için elimden geleni yaptım.senin saf (?) sevgini de çok güzel kullandım, seni de.ama kızma feci derecede haketmiştin.kaç satış oldu intikam uğruna ses çıkarmadım, sustum avımı en aciz haline getirene kadar da bekledim.gitmemeliydin gittin ama acımı dindirebilmek için başka çarem de yoktu.buna sen mecbur ettin beni.içim şimdi çok rahat.gerçekten en sevdiğim kadının yanında mutlu ve huzurluyum.erkeğinin arkasında duran , beni dinleyen, herşeye rağmen benim yanımda durup da beni kollayan kadının…tek üzüntüm onu da bu oyuna alet etmiş olmak, üzmüş olmak.bunları yaparken ben de çok üzüldüm ama onunkinin yanında hiçbir şeydi.ya allah seni inandırsın o kadar intikam ateşi bürümüş ki gözümü, oğlumun mezuniyetini dahi senden alacağım intikamı düşünerek hiçe saydım, seninle bodrum’a geldim.a bodrum evet, kadınımla gittim oraya çok eğlendim.seninle gittiğimiz yerlere götürdüm ona anlattım seninle nerelere gittiğimizi ve intikamın beni ne hale getirdiğini.
    bunu daha önce de çok yaptım biliyor musun? eskişehir, kapadokya, istanbul , gezecek çok fırsatım oldu sen beni beklerken.iyi mi yaptım, evet kesinlikle evet.çünkü sen kendini biliyorsun, ne kadar namussuz iki yüzlü olduğunu biliyorsun.annenin başka bişey çıkarması mümkün değildi zaten, içi çürümüş bir kadın ne kadar başarılı olabilir ki?babanın toschaklarına sağlık her ne yaptı ise, az bile yapmış.
    boş yere küfür etmeyelim sonuçta annenin ne kadar günahkar bir kadın olduğunu sen biliyorsun, ve o adamın karısının günahını taşıyor.hani hep millete diyorsunuz ya yuva yıkanın yuvası olmaz, ayıp be ya bari söylemeyin her yerde.yuvamı yıktın, hayatımı siktin, gerçekten bunu yaptın ve kendine mal ediyorsun şu sözleri.senin yüzünden oğlumun en güzel anlarına hep geç kaldım.aslında yapacağımı yapsaydım herşey daha rahat olacaktı ama vazgeçtim.seni öldürmek, intihara zorlamak sonunda yine benim hayatımı sikecekti.
    doğru olan şu ki seninle konuşabiliyordum , herşeyi anlatıyordum, seni dinliyordum, insan yerine koyuyordum sevgili yerine koyuyordum, güzel gibi geliyordu ama ama o intikam var ya işte.hoş sen de sadece konuşup vakit geçirecek adam arıyordun, sıkılana kadar…
    ve yine yanlış yoldasın, o yanındaki çocuk daha küçük onun da anası babası var, günah yapma.sen de intikam uğruna yanlış yoldasın, ben senin her hücreni bilirim.sana abi tavsiyesi.ben intikam için başkasını kullandım, mutlu olmadım.sen de olmazsın.zaten olmayacaksın ama en azından başkasını alet etme.
    ha bir de niye bu kadar geri vites yapmayı seven birisin anlamadım.instagram açtın, gizlemedin.bi post yazdım cevap vereceğine sildin, gizli profile döndün e hani oradan laf sokuyordun bana???.bırak bu boş beleş kabadayılıkları.o kadar korkacak bişey yok.çok da şaapma yani.
    ha bana gelince.ben değişmem, belki aynı hatayı bir yıl sonra yine yaparım ama neysem oyum işte.en azından sabitim , götüm başım ayrı oynamıyor.doğru bildiğimi yaparım eyvallahım yoktur.şu yazdıklarımı doğum gününde yollamak için içimdeki kötü öyle bir dürtüyor ki, ama yapmayacağım.sonuçta o yavşağı yaratan sensin.seninle beraber onu da bitirmek gerekiyor.
    daha çok karşına çıkarım emin ol , dünya küçük çünkü ama sen sen ol doğru ol düzgün yap koç yumurtası.daha beni çok anlatacaklar sana, benim yüzünden değil kendi yüzünden çok mutsuz olacaksın.sonun annen gibi olacak.çocuğun senin gibi olacak.karşında hep ben olacağım.kendi adıma kızın adına, o adamın karısı adına taşıdığın bütün günahları benim adını gördüğün anda aklına getirip üzüleceksin.adımı çok duyacaksın.bu arada çenene sahip ol, eline hakim ol yoksa patronunun karısının kardeşi ananı sikecek yer arıyor haberin olsun.
    ha bir de hakkımdaki beyanından dolayı o(ismi biliyorsun) salağa da yazdım, yazdıklarımı okudu beni engelledi.haberin olsun sana gelecek olur ise çenene sahip olamayıp en kolay şeyi yaptığını onu sattığını söylersin.benim instagramım hep açık hep de açık olacak.başta sen, eski kuzenim ve yancısı ve de tüm düşmanların gözünün içine soka soka sevdiğim herşeyi paylaşacağım.biliyorum ki beni seven insanlar orada beğenip bakıyorlar.başka maksatları yok.sen de konuşacak bir şeyin varsa çık karşıma, ben denedim ama sende ne o göt (fizik olarak da) ne yürek var.beni bu yola ittin.
    öyle işte canımın içi, seni şeytana havale ediyorum.
  • o= hastalık tanrısı.
    öhöm öhöm!
    öhölememin sebebi sana olan saygımdan değil, bana kitlediğin zatüremsi hastaliktan.
    sevgili tanrim, 1 hafta oldu, artık iyileşmem gerekirken boğaz kanseriymişim gibi belirtiler yapıştırdin bana, astim ve faranjitle birleşince "siz benim neler cektigimi nerden bileceksiniz" modunda yaşıyorum hayatı. nefes almam zorlaştı, 2 gecedir boğulmak üzere uyandım.
    artık serbest bırak beni, iyileşeyim ya da codeine yolla. yetti la.
  • ottan boktan bi sebepten bıraksaydın beni anlardımda. en çok yanımda olman gereken zamanda hemde bi de sırf rahatsızlandım diye ayrılman inan en çok o koydu
45489 entry daha
hesabın var mı? giriş yap