şükela:  tümü | bugün
11186 entry daha
  • whatsapp engeli olunca sms göndermiş kendisi. bilmek istersin belki kedim öldü diye. bir zamanlar senin kapında köpek olan birisi vardı o da öldü. sen üzüldün mü ? hayır. ama yine de ben senin kedine üzüldüm. bil istedim.

zaten seni unutmuşken neden yazdın ki bana ?
  • ah be güzelim o insanların içinde harcıyorsun kendini farkında değilsin dostum dediklerinin hepsi iğrenç insanlar farkınsa değilsin. şimdi de kars'a gidiyorsun ne yapacaksın orada bir başına.
  • özledim, yıllarca daha özlerim.
  • sigara dumanı kadar beyaz,
    kalem kadar zariftin gözümde.
    bundan ötürü sana aşıktı parmak uçlarım.
    elimden uç kadın
    tutan yok gitmişsin zaten.
    bir kelebek ömrü kadar varlığın
    ama gitmişsin zaten.
    aynı gökyüzüne bakıyor olmamız hiç bir şeyi değiştirmez.
    bitmemişsin ama içimden gitmişsin mânen.
  • inadın bi tarafına kaçtı. mutlu musun şimdi?
  • hello my baby ,
    hello my honey,
    hello my ragtime gal ...
  • 2 yıl önce bugün başlamıştı zorlu sevdam. bir fotoğraf karesinde aniden yanıbaşımda bulunca seni, hep yanımda olursun sanmıştım. zaten tek bir fotoğraf karemiz var birlikte, hayatımda hiç o kadar güzel gülmemişim... tam da yine bir 10 kasım’da bütün umutlarımı tükettin sen. yanında öylece düşünürken “neyi düşünüyosun?” diye sorduğunda “beni neden sevmediğini...” diyecek kadar da alçalmıştım üstelik... hala soruyorum kendime, beni neden sevmedin... seni ben doğurmamama rağmen annen kadar çok sevdiğim koruyup kolladığım için mi? her gel deyişinde yanında bulduğun için mi? git deyişlerinde senden gidemediğim için mi? bana en azından bunu borçlusun, söyle ben sana naptım söyle. sırf seninle bir daha görüşebilmek için hakkımı helal etmeyeceğim demiştim ya. eksik söylemişim, seni acılar içinde kıvranırken görebilmek için gram hakkım varsa helal etmeyeceğim. senden nefret ediyorum çünkü seni çok sevmiştim... 10 kasım’lar benim için büyük bir yas günüydü, bir de yaşayan bi ölü eklendi artık. teşekkür ederim bana bi daha hiç aynı duyguları hissetmemem gerektiğini öğrettiğin için, sevdiğimi belli etmemeyi gösterdiğin için... umarım bir gün sana sırtını dönenler olduğunda beni hatırlarsın, kal duvara baktığınla.
  • düşünemiyorum. sizin yine içinizde bir umudunuz ihtimaliniz var ama ben biliyorum ki şuan o okuyamıyor.
  • sana çok ihtiyacım var.. sana her zamankinden daha çok ihtiyacım var. ama sen yoksun. çok uzaktasın.. sana yazsam yazamam. yine tersler de kalbimi kırarsın diye öyle korkuyorum ki. o kalp kırıklığını bi kez daha kaldıramazmışım gibi geliyor. canım çok yanıyor. ruhum can çekişiyor. direniyorum. çabalıyorum. ama yavaş yavaş tükendiğimi hissediyorum. artık tek istediğim şey tezimi bitirebilmek. hayattan tek beklentim bu. ardımda bişey bırakabilmek. hani zizek bi laf etmiş ya eskiden aşk acısı çekerken.. "intihar edebilirim ama bitirmem gereken bir yazı var. önce onu bitireyim, sonra kendimi öldürürüm." ben de aynen o moddayım şu anda. neyse ki tezin bitmesine az kaldı. yakında kurtulcam. seni çok seviyorum tombik kuşum. minik kelebeğin yakında çok iyi olcak. mucuk.
  • sürekli git geller yaşıyorum. söylesem mi söylemesem mi. bazen çok yaklaşıyorum söylemek için ama olmuyor. artılar eksiler sıralanmaya başlıyor zihnimde. menfi bir cevap almaktan korkuyorum. birine bu denli meftun olmayı kendime yediremiyorum. ben bu duygu durumu içindeyken senden küçücük bir umut ışığı bile göremedim çünkü. nereden bilecek ki ona olan derin hislerimi diyorum kendi kendime. ama her zaman kelimelerle anlatmak gerekmez ki. gözlerime baksan anlardın. bakışlarımı yakalayıp durumu anlayan üçüncü kişiler olmuş üstelik. sonuç olarak, konuşsam tesiri yok, sussam gönül razı değil.

edit: vazgeçtim. net.
300 entry daha