şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
26136 entry daha
  • senin o kadın için acı çekişini izlerken uzaktan, ben de senin için acı çekiyordum. hiç bilmedin. bilmeyeceksin.
  • patlasın havai fişekler, gelsin dansözlü, yanarlı dönerliler!!!
    bence yetmez,
    yansın asfaltlar yurdun dört bir yanında, çalsın davullar, zurnalar;
    (oynamasın ama kızlar, maazallah:)
    kimler doğmuş bugün kimler...

zorluğumda nefes, mutluluğumda can olan pek kıymetlim;
    ailemizin çok bi kral ağabeyi,
    istanbul semalarının ağır adamı,
    istanbullu abisine de hiç laf söyletmeyeni.
    gördüğüm en deli tespit insanı,
    tek bakışıyla “sahtekar:)” avlayanı,

sevdiğini canına katanı
    sevmediğini az ötede oynatanı..

düşün ki okuyor da nedir,
    elbette okuyacak, gün o’ nun günü!

iyi ki ama iyi ki doğmuşsun canım dostum, levo’m;

iyi ki çok gülmüşüz, çok ağlamış, az biraz kavga etmiş, çok delirmişiz,
    bunlar sensiz hiç çekilmezdi..

evladınla, sevdiklerinle yaşayacağın musmutlu yılların olsun
    iyi ki varsın,
    hep var ol..

not:
    hiç te sevmezsin bilirim
    bık bık edersin yazdıklarıma..
    gebertirim!
    üstüne istanbul’ u salarım,
    dipsiz kuyuda boğarım, saykodelik sayıklarım
    vesaire..

çok mühim saygılarımla
    yeni yaşın kutlu olsun canım arkadaşım!
  • her gece karanlıkta kendimle başbaşa kalınca, uykumdan ve düşüncelerimden bir kaç saat çalıyorsun.
  • özür dilerim...
  • geçen sene bu zamanlar kardeşim djinn'in tavsiyesi ve sert konuşmasıyla "krizi yönetmenin en iyi yolunun kriz yaratmamak olduğu"nu öğrendim. ve uyguluyorum hala. o nedenle geçmişte kalan diğer herkes gibi sırf kafam karışmasın diye, telefondan sosyal medyaya her yerde engelli olmana rağmen aradın beni geçen cumartesi öğlen gizli numaradan. cesaretine hayran kaldım yalan yok. aslan olmak bunu gerektirirdi zaten. her zaman da öyleydin. 5 yılın üstüne aramıştın hem de evli ve çocuklu olmana rağmen. seni görmek isterim dedin. hayır dedim. sonra yine aradın yine aradın peş peşe. öyle mecburdum öyle bir irade koydum ki ortaya hayır dedim hem de bir kere de değil. sen ne kadar aslansan ben de o kadar kaplan olduğumu hatırladım sayende yıllar sonra. teşekkür ederim... sevgilim olduğu için değil - ki sevgilim, sevdiğim yok. senden nefret ettiğim için değil aksine zamanla kıymetin arttı. sırf hayatın yolundan çıkmasın diye sana hayır demek zorunda kaldım. aslında o kadar isterdim ki sana sarılmayı, uzun uzun konuşmayı... geldim sözlüğe dadandım sana dadanmaktansa. son 1 senede aldığım terapi ve eğitimin yanı sıra hayat ve kurallarım izin vermedi bana. kimsenin direksiyonuna müdahale etme! dedim. üzgünüm ama ben daha değerliyim senden kendi gözümde. keşke başka türlü olabilseydi. ama bilmelisin ki; her adele ve lana del rey dinlediğimde, her fırat okuduğumda, her aspava yediğimde, her yüzdüğümde, elimize doğan efe'ye her baktığımda, gördüğüm her yüzde,birisi ben çerkezim dediğinde, her ağustos'ta doğum gününde sen varsın aklımda. diğer ilişkilerimin aksine sen, hep mutlu olmasını istediğimsin. her zaman iyi ol. seni her zaman güler yüzünle hatırlayacağım. sen, benim en sevdiğim şeysin. papatya kurusa bile beyazdır ve bende hep öyle kalacaksın. "bu, şimdiye dek yaptığım en iyi, en doğru şey
    ve bu yolun sonu, şimdiye dek hiç bilmediğim kadar güzel, çok güzel bir uyku." charles dickens - iki şehrin hikayesi.
  • *

gülümsemen olmadan
    ve sana dokunmadan
    gözlerine bakmadan
    anlayamazdım
  • göğsüme başını yasladığın ana dönmek istiyorum. şu an ağlamak istiyorum. çok ağlamak. ama sanki şimdi ağlarsam bi daha hiç susamazmışım gibi geliyor. bu yüzden tutuyorum kendimi.
  • biz cok yarım kaldık ama daha da kalırız . tamamlanmamış o kadar sey var ki .. söz verilip de tutulamayan veya tam tutulacakken yarıda kalan o kadar şey var ki.. tek bir şey eksik. o da sen . ve bu aralar hic özlemedigim kadar seni özlüyor ve seni çok arıyorum. biliyorum buralardasın belki okuyacaksın belki okumayacaksın ama sen hep en derinlerimde varolacaksın....
  • sözlüğü okumadığını biliyorum. sadece sürekli düşünmekten yoruldum. eğer yazarsam belki düşünmeyi bırakırım ve şu an kafamın içinde ruh halimi sikip atan her bir kelime aylar sonra baktığımda "ben bunu mu yazmışım" diye utanarak baktığım bir paragraftan ibaret olur. neredeyse bir senedir konuşmuyoruz. belki bir seneyi çoktan geçmiştir. o günleri mümkün olduğunca düşünmemeye çalıştığım için tam zamanını hesaplayamıyorum. buna rağmen senden gittiğim gecenin sabahı dün gibi. her sabah 7de kalabalık dolmuşun camına yapışmış halde yolu izleyerek işe giden ben, o sabah hiçbir şey göremedim. takıntılı olduğumu öğrenmiştim. sevdiğim adam benim hakkımda konuşurken onu sevdiğimi değil, ona takıntılı olduğumu söylemeyi tercih etmişti. ben bu zamana kadar neyi görebilmişim ki? ve ardından senin gitmemi istediğin akşam. sen bunu dile getirmeden önce aklımdaki tek şey senin beni bırakmayacağındı. çünkü meleğini neden bırakasın ki? eminim bir meleğin olduğunu bile hatırlamıyorsun. peki ya ruh ikizin? o olmadan da mı eksik hissetmiyorsun? nasıl isimlendirirsen isimlendir. istersen takıntı de istersen heves. fakat ben biliyorum ki seni çok güzel sevdim, ilişkimiz bile olmamasına rağmen vazgeçemedim.
  • yapma etme derken kavuşursak eğer
    yanarız alimallah
    o hızla sarılırsak şeytana uyarız alimallah
    deli gibi sevişirsek aşktan ölürüz
    ölürüz alimallah
    tozu dumana kattırır da uçarız
    uçarız alimallah.
268 entry daha