şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
26141 entry daha
  • sevdiğim

yanında yere göğe sığmayan gövdem
    senin şehirler uzağına düşünce
    ete kemige hapsoldu

hal böyleyken
    çok konuşup kelimeleri yormak istemem

diyeceğim şudur ki
    burada ağzını anımsıyorum

çünkü benim adım

yalnızca senin dilinin ikametgahinda değerli
  • canımın içi, ben ne yaptıysam olmadı. umarım sen hiçbir şey yapmazken de olur.
  • emaan ne biliyim ben...
    kıt kıt kıt kıt.
  • karşı koyamadığıma kayıtsız kalabilir misin?
  • sevdanın oduna pek güvenilmez, tutuşursan eğer kolay sönülmez. bu yolun hükmüdür geri dönülmez, canına kıymazsan seyahat etme.
  • şu an okumasa da illa okur. seni seviyorum aşkım, çok seviyoruum. benden vazgeçmediğin için sana ne kadar teşekkür etsem az.
  • "galibiyete en yakın mağlubiyetimdin sen."
  • egona, olduğun kişiye hep saygı duydum. seni olduğun gibi kabullenmediğim ve kimseyi değiştirmekle ilgilenmediğim için de gittim. yine olsa yine giderdim, daha erken giderdim. tertemiz, kırıp dökmeden gittim.

saygısız bir üslupla hakaret etme sınırını aştığın için artık ne egona ne de sana saygı duymuyorum. işte tüm bunları da aylardır içimde tutmama rağmen bu yüzden yazdım. biz bir zamanlar hiç birlikte güçlü olmamış iki yabancıyız. sakince psikolojime oynamayı bırak. bırak ki yıllar sonra seninle öğrendiğim şeylerle seni güzel anabileyim.

ve artık bana değil kendine kinlen. ben hiçbir şey yapmadım. sustum ve uzaklaştım. tüm bunlar salak olmadığımı göstermek için yazıldı.

ve son bir iyilik; sadece korkaklar kaçar. kaçtığın her şeyle yüzleş. ve eğer şimdi kaçarsan o projeyi bitirip insanları kendine hayran ve muhtaç edemeyeceksin. bunu sormaya korkuyorum ama sen bir korkak mısın? tamam özel hayatında böylesin ama iş hayatında da mı ömrün boyunca korkup kaçacaksın?

şimdi yine sonsuz bir sessizliğe bürünmek istiyorum. çünkü ben her şeyi çok ağladığım o haziran akşamında bir daha hatırlamamak üzere geride bıraktım. bazen ne konuştuğumuzu düşündüğüm oluyordu bir cümle bile hatırlayamıyorum biliyor musun. günler, haftalar, aylar süren sohbetlerimizden aklımda tek bir şey kalmamış. kendimde en sevdiğim yönüm bu sanırım. bir şeyi hiç olmamış sayarsam çok güzel unutuyorum. uyudum ve geçti.
  • ne zaman hayatımda bir şeyler güzel veya yolunda gitmeye başlasa birden bire gelip hayatımı ve beni yoldan çıkarmak zorunda mısın? her şeyi mahvetmek zorunda mısın? tam da kafamda bir şeyler netleşmeye başlamışken yeniden ihtimallere, acabalara, ya öyle olursalara boğdun beni. sana bir şans vermeyi çok istiyorum ama buna değecek mi ondan emin değilim. mutlu olabilir miyiz ki biz? bilmiyorum. hiçbir şey bilmiyorum.
  • hayatıma bana sormadan girdin.

kış günü baş edemeyeceğim ağrılara yol açtın, üst üste içtiğim ağrı kesicilere rağmen bebek gibi ağladım. işsiz ve parasız olduğum için hastaneye gidemedim.

şimdi yine yokluyorsun. 20 yaşını geçeli çok oldu. çıkacaksan düzgünce çık, uzatma. üstteki komşularından hiç mi örnek almıyorsun? sesleri çıkmıyor.

enfeksiyon mu yaptın ne halt yedin bilmiyorum ama buna bi son ver. diş dediğin meret kalbe bile etki ediyor. ölmek için genç olduğumu düşünüyorum. lütfen.
253 entry daha