şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
27541 entry daha
  • söyleyecek o kadar çok şeyim vardı ki kelimeler ağzıma sığmıyordu. keşke sana ağız dolusu bir küfür edebilseydim. çok eskide kalmışlığının verdiği özgüvenle burada atıp tutuğuma da bakma, seni hala seviyorum. yıllar sonra ve köpek gibi.
  • 4 sene olmuş. senden kaçmak için ülkenin öbür ucuna geldim. hala kaçamıyorum. galiba dünyanın öbür ucuna da gitsem kaçamayacağım. oysa senden ayrılırken her şey çok kolay olmuştu. unutamıyor muyum yoksa unutmak mı istemiyorum, bilmiyorum. aşık değilim artık sana, ama seni hatırlatan herhangi bir şey hissettiğimde kalbim ağrıyor. iyi misin? bence değilsin. çok iyi tanıyoruz birbirimizi değil mi? hakkında emin olduğum tek şey, hiçbir zaman iyi olamayacağın. o şekilde dövülmüşsün çünkü. ben de öyle dövüldüm. bu yüzden seni çok seviyordum. bir gün başkasının olduğunu öğrendiğim an, kalp krizinden ölmekten korkuyorum. kendine dikkat et.
  • bugün 4. yılı da devirdim, bazen tek bazen seninle. “seni çok özledim, nasılsın?” diye mesaj atmak için elim telefona kaç kez gitti, bilmiyorum. sonra apar topar izmir’i terk edişin geldi aklıma. üzgünüm sevgilim, vazgeçemiyorum. keşke burda olsaydın da yine söylenseydin.

en kötüsü de ne biliyor musun? komik olayları sana anlatamamak. seninle gülememek.

not: olum beni takip etmeyin, ben de yanlış yoldayım.
  • asdasdasdasd
  • öyle bir gülüşü vardı ki, aldattım dese o gülüşüyle, kahkaha atıp ölürüm sesiyle, bilirsin çok kez yıkılışımın emektarı sendin.karanlığımın piyanisti, her acıda bestene nota oluyorum. aslında suçlu olan bendim ölü bir bedende, ruh tacirliği yapıyordum.
  • her şey yolunda. daha da iyi olacak.
  • o yıl 18 kilo verdim. sayende çok fit birisi oldum. sen de bu sırada evlenmişsin.
    üzülmedim.
    ama değiştim. yıllar önce bana "darbe yedikçe insan değişir. ama değiştiğini anlamaz"demiştin
    değiştiğimi de anladım. birilerine duyulan sevgi günden güne azalıyormuş.
  • hayallerde yaşıyor bazı kimseler...*
  • yıllar önce ayrılmak istiyorum dediğim burger king’deyim, yalnızım ve hamburger yiyorum. atlayıp gelsen ne güzel olur.
  • bu saatten sonra fatiha oku
281 entry daha