şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
28514 entry daha
  • ben beklerim de sen gelir misin?
  • bir türlü vedalaşamıyorum seninle. deniyorum tam başaracakken içimi bir korku kaplıyor ve vazgeçiyorum. belki de seninle vedalaştığım an pişmanlıklarım başlayacak ondan korkuyorum. keşkelerim, bu yarım kalış beni şuanki bulunduğum durumdan daha çok üzecek. böyle umut var yahu. vedalarda umut ne arar? sadece yeni başlangıçlar... ben daha sana başlamamışım ne yenisi?
    başlamadım dedim ama aslında ne çok başladım. ne karışık ne saçma bi durum bu? hani demiş ya usta;
    "ah romeo romeo... neden romeo'sun sen? " tam olarak bu hal değil mi?
    ne olacak şimdi?
    bak işte yine vedalaşamadım seninle. bu yazı da yarım kaldı, tıpkı bunun gibi...
  • yusuf yüzlüm... yazgımız bizi nereye götürür bilinmez. fakat sen bana her şeye rağmen sevginin mümkün olduğunu öğrettin. iki cihanda da bahtiyar olasın.
  • çok uzun zamandır aklıma gelmiyordun. sonra bugün farkettim ki; bir süredir her şeyin başladığı yerin, bir kat üstünde yaşıyorum. yıllar geçmiş ama duygular hep taze. insan olmak çok tuhaf. yaş ilerliyor ama ruh hep aynı yaşta sanki. o gün duyduğum heyecanı hissedebiliyorum hala. ama bu defa yanında hayal kırıklığı ve merak da var. acaba neredesin ve neler yapıyorsun? daha vahimi hayatta mısın?
  • senle uyumadan ölmemeliyim.
  • senle her şeye yeniden başlayabilirdim. öyle biriydin. hayatıma ilginç bir şekilde girmiş, beni değiştirmiştin. onca şeyden sonra senle kalbim bir farklı atıyordu. hiç buluşmak istememiştim senle büyüsü bozulur diye. sadece var olmuş olman, orada olmuş olman yetiyordu bana. senle hayata dönmüştüm.

şimdi sensiz içim boşalmış, ruhum benden ayrılmış halde. senden kaçıyorum. kaçmayıp da ne yapayım. yüzüm mü var sana bakmaya, bir selam vermeye.

sana dedim ya, ben sadece sana mutsuzluk getiririm. hakkım mı var benle bir hayat kur demeye.

neyse boşver. bensiz hayat daha güzel olur bence.
  • seni bir türlü kafamdan ve kalbimden atamıyorum. sadakatsizliğini unutamıyorum. hiç kimseyi sevemeyen bir insan olarak bir tek seni sevdim, seni o kadar çok sevdim ki başka insanlara verecek sevgim kalmadı gibi hissediyorum. tükenmiş gibi hissediyorum. bu histen, geceleri sessizce ağlamaya çalışmaktan ve sana olan sevgimden kurtulmayı çok isterdim fakat yapamıyorum arda. bugün montumun cebinde eski bir fotoğrafını buldum. atmayı çok istedim ama atamadım. sen beni paramparça etmişken ben senin fotoğrafını çöpe atmaya bile kıyamadım. bize bunu yapmak zorunda değildin arda. hayatım yerle bir olmuş gibi hissediyorum artık.
  • bakışın fingirderken gözbebeğimin içine içine
    tam belinden yakalarken hadiseyi
    zorla güzellik değilse de zorbadır güzellik,
    öğrenirken kaçışsız, teslim olmadım da ben esir alındım sayarsın 'artık! kelepçelendim ulan sana iki gözün bir dizi parmaklık.
  • arayacaksın ama mumla.
  • çok çok çok teşekkür ederim köpekleri böyle sevdirdiğin için.
123 entry daha