26389 entry daha
  • sen de siktir git
  • finallerin bitsin de goruselim artik...
  • hani sevgin dokunur ruhuma. yalan aşklar anlayamaz ama. nerede yitirdiğim o
    deli rüzgar? hangi şehir ki bu, bu senden kalan? dünya döner mi hiç anılarla? sandım gün olurmuş yokluğunda. bu ben miyim?
  • ona yazdıklarımı ne kadar okudu ki bunu okusun
  • buz gibi bir yalnızlık bırakıyorsun geceye. soğuk bir kentin, güneş görmeyen kıyılarında yürüyorum. hasretin alabildiğine sarmış dört bir yanımı. nereye baksam, yüzüme çarpıyor. karma karışık haldeyim. seni arıyorum hep. yanaklarımı okşayan rüzgara aldırmadan arşınlıyorum yollarını. hem seni bulursam, üşümüş yanaklarımı sen ısıtırsın ki. üşümekten değil, seni bulamamaktan korkuyorum. uzaktaki dükkanlardan birinde, sevdiğimiz müziklerin sesini duyuyorum. daha hızlanıyor adımlarım. ama yürüdükçe daha da uzuyor yollar. bir türlü ulaşamıyorum. belli belirsiz melodisini yakalamaya çalışıyorum. nefesimin sesini işitmekten başka bir ses alamıyorum. bir ağacın dibine ilişip, biraz soluklanıyorum. kimbilir o ağaç nice aşıklara kucak açmış, derdini dinlemiştir. seni anlatıyorum, büyüyen hasretimi, gözlerini, gülümseyişini, imge'yi... yavaş yavaş gözlerim kapanıyor. vücudumu hissetmemeye başlıyorum. soğuk bütün bedenimi kaplıyor. yavaş yavaş...
  • kaldı 9 gün.
  • benim sezenim sensin..
  • elimi tut ve benimle kal,
    cennet senin için hazır değil,
    ağrıyan kalbimin her bir parçasının,
    meleklerin olduğundan daha çok,
    sana ihtiyacı var.
  • elin mi kesildi? vah vah vah.
  • "gel de eğ, eğ şu asi başını
    kaçırma gel şu olgun yaşımı
    anladım korkunu telaşını
    görünce çakmak çakmak yeşillerini.