27069 entry daha
  • bana verdiğin bu dersi asla unutmam, unutamam. nasıl bir şey biliyor musun? aslında hep çalıştığın bildiğin bir konu olur ama üzerinden biraz zaman geçince unutur gibi olursun ya, işte aynen öyle bişey... senle unutmaya yüz tuttuğum hayat dersimi tekrar ettirdin ve beynimin dehlizlerine kadar işledin bu dersi...

artık unutmam mümkün değil.

yıllar sonra neredeyse duygularımın canlanmasına müsade edecektim, yeniden kalbimin çarpmasına şahit oluyordum yavaş yavaş... birşeyler değişiyordu, hayat daha bir renkli geliyor heyecanımı yenemiyordum gelirken yanına... ama arada düşünmeden de edemiyordum... bak diyordum kendime bak yerdeki yıldız sen bu dünyanın şifresini çözmüş adamsın, inanma kimseye senin aşk meşk dediğin şeyler bom boş işler... hatırla yıllar önce ne yaşadın almadın mı dersini? unuttun mu?

ama işte tam sevginin tadını almaya başlarken ve sevişmenin aslında bedenden de öteye geçtiğini hissettiğin anda sebepsizce bir ayrılık...

ne oldu bilmiyorum ne olacak onu da bilmiyorum ama seni tebrik ederim kazandın, yapmam dediğim ne varsa yaptım senin için.

ama sana teşekkür de ederim artık daha güçlü bir yerdeki yıldız var dünyada...

son kez giderim dediğimde git demeni hazmetmem zaman aldı, şimdi yine eski bir dersin tekrarı oldun bana. sanırım bu dersle hayatımın sonuna kadar yaşarım.

tüm kadınlar aslında aynısınız sizlerle sadece sevişirim bu saatten sonra... tekrar duygusal bir şey yaşamak zaten bu saatten sonra mümkün değil...

yıllar önce attığım temelleri tekrar gün yüzüne çıkardın helal olsun sana...

şimdi bunları okur musun bilmiyorum? ama okursan da kendinle gurur duy sen bir değişimi durduran büyük bir güç ve hayatımda güzel bir anı bir iz olarak kalacaksın... ha bu arada 14 şubat için sana bir kaç güzel söz bir kaç satır birşeyler karaladım, düşündüm paylaşayım mı diye? vaz geçtim başkası ile paylaştım sanki ona yazmışım gibi, inanamadı anlayamadı da... boşver böyle iyiyim sen daha da iyisin herşey yolunda. kocaman öpüyorum seni...
  • sana olmasanda olur demiştim ya bu yaşıma kadar böyle yalan söylemedim
  • al işte bak, bende artık buralardayım. beni sen böyle yaptın.
  • her gecemin, her sabahimin, her animin yek anlami, yasama sevincim seni en az ilk gunku heyecanla askla seviyorum. gozlerine baktigimda icimde yasadiklarimi bir bilsen inanamazsin. ellerimin elleri oldu sayende seni cok seviyorum cennet kokulu sevdigim, huzurum, bidigim. iyi ki varsin.
  • sevindimm senin adına üç ayak :) (bkz: denk gel ve oku bi tebessüm et) yerin hep ayrı, tebrik ederim en farklı enn bi değişik :)
  • teşekkür ederim bayım.
  • bazen cennetten düşen bir damlasın sanki..
    bazen ömrümü çürüttüğüne inandığım..
    bazen sanki kimse beni senin kadar sevmeyecekmiş gibi..
    bazen tutarsızlığının esiri..

tüm bunlara rağmen bildiğim tek şey: geceleri yanımda uyumuyorsan “korkuyorum!”
  • yine seni düşündüğüm bir gün, gözüme uyku girmiyor. neden böyle oluyor? ama az kaldı bu mesele kısa bir süre sonra iyi veya hüzünlü bir şekilde sonuçlanacak. ama sonuçlanacak. seni seviyorum.
  • lanet olsun
    ve tanrı bağışlasın beni
    bir şekilde,
    sevdim seni ben
    en derinden
    saklı arzumla
    gizli hayallerimle
    lakin
    özünde bende
    bıraktığın tesir
    tufandan
    kat be kat fazladır
    bilesin
  • kendimden vazgecercesine sevdiğim,belki ona gider bu yollar diye her yolda canimi önüme serdigim ,nefesinde karışmak icin toz olmaya bile razı olduğum,küçücük gözbebeğinden kocaman kalbinde ölümsüzlüğü tattır bana seni cok seviyorum
29476 entry daha
hesabın var mı? giriş yap