şükela:  tümü | bugün sorunsallar (7)
30906 entry daha
 • sevdiğim

  olmasını istemem ama olur da

  bir gün insanlara kızıp
  kendini sevmekten vazgeçersen

  küs olsak bile

  lütfen beni ara

  sana kendini tekrar sevdirecek
  onlarca şey sayabilirim
 • bana verdiğin bu dersi asla unutmam, unutamam. nasıl bir şey biliyor musun? aslında hep çalıştığın bildiğin bir konu olur ama üzerinden biraz zaman geçince unutur gibi olursun ya, işte aynen öyle bişey... senle unutmaya yüz tuttuğum hayat dersimi tekrar ettirdin ve beynimin dehlizlerine kadar işledin bu dersi...

  artık unutmam mümkün değil.

  yıllar sonra neredeyse duygularımın canlanmasına müsade edecektim, yeniden kalbimin çarpmasına şahit oluyordum yavaş yavaş... birşeyler değişiyordu, hayat daha bir renkli geliyor heyecanımı yenemiyordum gelirken yanına... ama arada düşünmeden de edemiyordum... bak diyordum kendime bak yerdeki yıldız sen bu dünyanın şifresini çözmüş adamsın, inanma kimseye senin aşk meşk dediğin şeyler bom boş işler... hatırla yıllar önce ne yaşadın almadın mı dersini? unuttun mu?

  ama işte tam sevginin tadını almaya başlarken ve sevişmenin aslında bedenden de öteye geçtiğini hissettiğin anda sebepsizce bir ayrılık...

  ne oldu bilmiyorum ne olacak onu da bilmiyorum ama seni tebrik ederim kazandın, yapmam dediğim ne varsa yaptım senin için.

  ama sana teşekkür de ederim artık daha güçlü bir yerdeki yıldız var dünyada...

  son kez giderim dediğimde git demeni hazmetmem zaman aldı, şimdi yine eski bir dersin tekrarı oldun bana. sanırım bu dersle hayatımın sonuna kadar yaşarım.

  tüm kadınlar aslında aynısınız sizlerle sadece sevişirim bu saatten sonra... tekrar duygusal bir şey yaşamak zaten bu saatten sonra mümkün değil...

  yıllar önce attığım temelleri tekrar gün yüzüne çıkardın helal olsun sana...

  şimdi bunları okur musun bilmiyorum? ama okursan da kendinle gurur duy sen bir değişimi durduran büyük bir güç ve hayatımda güzel bir anı bir iz olarak kalacaksın... ha bu arada 14 şubat için sana bir kaç güzel söz bir kaç satır birşeyler karaladım, düşündüm paylaşayım mı diye? vaz geçtim başkası ile paylaştım sanki ona yazmışım gibi, inanamadı anlayamadı da... boşver böyle iyiyim sen daha da iyisin herşey yolunda. kocaman öpüyorum seni...
 • başka bir hayatta, başka bir şekilde tanışalım. olur mu?
 • exquisite.
 • je t'aime à mourir.
 • memnun musun hayatından? hayat çok zormuş değil mi? böyle zor bi hayatta seni artık bu kadar seven birisini asla bulamayacaksın. kimse sana benim sana söylediğim gibi kalpten, aşkla sözler söylemeyecek, kimse seni benim gibi özlemeyecek, tapmayacak.

  basit, tuzsuz, sahte bir hayatın, sıradan bir oyuncusu oldun değil mi? asla bulamayacaksın bir daha.

  çok pişman olacaksın, bu kez sen arayacaksın ama ben sana, senin bana ettiğinin çok daha kötü davranacağım.
 • her gecemin, her sabahimin, her animin yek anlami, yasama sevincim seni en az ilk gunku heyecanla askla seviyorum. gozlerine baktigimda icimde yasadiklarimi bir bilsen inanamazsin. ellerimin elleri oldu sayende seni cok seviyorum cennet kokulu sevdigim, huzurum, bidigim. iyi ki varsin.
 • sevindimm senin adına üç ayak :) (bkz: denk gel ve oku bi tebessüm et) yerin hep ayrı, tebrik ederim en farklı enn bi değişik :)
 • sabah yıldızı.. sabah yıldızı. okuyacaksın yine burayı biliyorum. bakacaksın. benim sana baktığım gibi, demin, göğe kafamı kaldırıp.

  yıldızlar sana şarkı söylesin uyurken. ve her sabah güneş öpsün al yanaklarından. ellerinden tutsun bulutlar, hatta kararıp bozarıp eşlik etsinler yağmur dansına da senin.

  nasılsın.. nasılsın diye sormasınlar sana. evrenin nasıl desinler. gözlerinde görsünler saçılmış nebulaları da. sarılsın sana al yanaklı bütün çocuklar. hatta bazıları hayatın küçücük sırtlarına yükledikleri koca acılarını unutsunlar sende. hatta, hatta yanakların al al olsun senin de onlar gibi. bembeyaz suretine, ne de yakışır.

  ama havale geçirmemeli insan bu fırtınada. yağmur yağıyor bak, bulutlar beğenmiş olacak şarkını. ama dans.. dans etmeli. hem de sokağın ortasında. hem de müzik bile yokken ortada. dans etmeli sabah yıldızına bakarak.

  kafam darmadağın. toplu olan tek şey gökte yıldızlar ve göğümde yıldızlar. biri birbirinden uzaklaşıyor, diğeri birbirine doğru yaklaşıyor daima.

  darmadağın. darmadağın kafam.
 • bahanelerin de aynı senin gibi ucuz, bayağı, sıradan...
310 entry daha