şükela:  tümü | bugün sorunsallar (5)
31750 entry daha
  • peşinden koşuyorum ama tam olarak da ne yaptığımı bilmiyorum. yalnız 45 saniye önce uyandığım rüyamda öpüşüyorduk ya, onu çok istiyorum artık.
  • ayip. cidden ayip.
  • sana fazla bir şey anlatmadığımı düşünüyorum ama bunun bir nedeni var beni gerçekten tanımanı istememden kaynaklı yoksa ben de anlatıyorum bazen şöyleyim böyleyim diye ama sana pek anlatmadım beni kendin tanı istiyorum.
  • sen benim dört yapraklı yoncamsın, iyi ki seni sevdim, iyi ki benimlesin..
  • avuçlarıma dünyayı sığdırdım da seni kollarıma sığdıramadım, yanıyorum da buna yanıyorum. avuçlarımı açıp göstersem sana keşke neler sığdırdım, hepsi senin için.

avuçlarımda senin için sana gösteremediğim sevgim, kucağımda pişmanlıklarım var.

sana bir gün gönderebilmek umuduyla şarkı listesi yapıyorum, göndermediğim her gün için bir şarkım olacak senin için. halbuki sen dinlediğim bütün şarkılardaymışsın belki de gözümü açtın.

eğer gönderemezsem sana bu şarkıları bunlar benim öğretilerim olacak, bu şarkıların ilişki mirası değil meyvesi olması umuduyla her gün bıkana kadar dinleyeceğim.
  • aklımdasın. bu entry kendini imha etmediği sürece, hangi an okursan oku bunu, sen de varsın.

bunu her zamanki gibi direkt sana da yazabilirdim evet... ama burayı okursan, tesadüfi bir anda yüzünde küçük, tatlı bir gülümseme olsun istiyorum. gülümsüyorsun veee sanırım bi yerlerde bi festival başladı müziğin sesini duyabiliyorum.
  • daha da uğraşmam. benden buraya kadar.
  • köpek gibi entry okumaya devam mı? laf sokmalar falan. seçimlerim için bir kez daha kendimi tebrik ediyorum. canım kendim.
  • biliyorum burdasın :)
  • nickim arkadaşlarım tarafından öğrenilmemiş olsa neler neler yazardım dediğim başlık
277 entry daha