şükela:  tümü | bugün sorunsallar (7)
36940 entry daha
  • arada bir bu başlığı görüyorum.yazdıklarımı okumasını dilediğim bir dolu "o" var.

seçemediğim için yazamıyorum.

bu vesileyle yazmış bulunayım :)
  • '...ve sen gelmiyorsun çünkü gelmeye kendin ihtiyaç duyana kadar bekliyorsun.' diye sitem etmişti franz kafka milena'ya.
    şimdi daha iyi anlayabiliyorum bunu.
  • bazı günler aklıma, acaba birlikte olsaydık ne olurdu diye getirmeden edemiyorum. ağzımdan çıkan yersiz sözlerle hayatımdan kayıp gitmen hep aklıma geliyor. seni aştığımı düşünüyorum belki öyleymiş gibi davranmaya ihtiyacım var fakat bazı geceler yatmadan önce, son konuşmamızı zihnimde canlandırmadan edemiyorum. kesinlikle sana karşı duygusal bir şey hissetmiyorum. ama işte o yarım kalmışlık ara ara rahatsız ediyor beni.
  • sen geçerken sahilden sessizce
    gemiler kalkar yüreğimden gizlice...
  • keşke benim gerçekten sana karşı her zaman dürüst olduğumu bilseydin ve aslında nasıl bir insan olduğum konusunda bu kadar keskin düşüncelere sahip olmasaydın. umarım bir gün gerçekten aşırı mutlu olur ve hayalindeki o hayata ulaşırsın. çünkü gülmek gerçekten seni daha güzel bir insan haline getiriyor.
  • evet tabi o da okudu monşer.
    gözünü alnını kalbini okumamış
    burayı okuyacak.
    hayır okusa anlamayacak
    anlasa başa saracak
    boşa varacak
    boka saracak
    okumasınlar
    monşer?
  • kokuna bayılıyorum.
  • şunu o güzel kafana sok avşar kızı, seni asla unutmayacağım ve sensiz de mutlu olmayacağım.

aşkın gururu olmaz; sen yeniden sevmek istersen beni, ben o yıktığını limanlarının molozlarına yüzerim.
  • sana olan aşkımdan deliriyorum bi yanım seni tokatlamak bi yanım tutup dudaklarına yapışmak istiyor bi yanım öfke kin dolu sana bi yanım affetmek için yanıp tutuşuyor seni göreyim yanında kedi olayım istiyorum kedin olayım bi köşede seninle yaşayayım gece sırnaşıp koynunda yatayım istiyorum bi yanım sinirli kediler gibi tırmalamak istiyo
    olsun sen yine de gel çok özledim nolursun ben yine uslu bi kedi olurum yanına sokulsam yeter nolur gel bak iyi değilim zayıfladım yüzüm çöktü yine , hastayım mutsuzum sensiz
  • kime de kin ettin giydin alları?
    yakın iken ırak ettin yolları.
    mihnet ile yetirdiğim gülleri,
    varıp gittin bir soysuza yoldurdun.
1417 entry daha