• ben çok ciddiye alıyorum sanırım buraya yazma işini. her gün yatağa girip ilk iş buraya bakmak olduğunu öğrenmiştin bir süredir. pek tabi evde bir sorun olmuş olabilir telefonda bir sorun olabilir anlarım ama bu genelde böyle oluyor ben yazdiklarimla kalıyorum. buraya yazma amacım eskiye dönmek istemek değil sadece habersiz kalmamakti. ama biliyorum ki yanlış yapıyorum ve ben dur demezsem sen dur demeyeceksin. daha fazla amacimizdan sapmayalim. böyle de hayat çekilmez halde zaten agzimiza bir parmak bal surmekle gecmeyecek acim. yine benim ağzımdan cikiyor böyle sözler yine ben kötü olanim ama ben kayıtsız kalamiyorum üzgünüm hemde çok üzgünüm
  • kayyumlara gelesin, inim inim inleyesin.
  • bugün hesaba girdim maaşa bakmak için siteye gönderdiğim sizin bir benim hesaba geri gelmiş, konuştum telefonla söyledim gönderdiğim dekont ta var iade gelen dekont ta. inşallah sorun olmaz. bunun dışında nolur bişey yapma silme yok etme bişeyleri. iyi geceler. yanlış şeyler yazmak ve düşüncelerine etki etmemek için yazmadım
  • internetim bitmek üzere bir iki gün götürmez muhtemelen. merak etme zor süreç yeni başlıyor burdaki korkular geçecek gerçek savaşım başlayacak. sen bana zarar verecek bir şeyi yapmazsin bilirim ama burdaki bu yazmama işi beni çok yordu. her gün kaç kere giriyorum buraya inan bilmiyorum her defasında her yeri temizlemek girmekten daha fazla vakit alıyor hiçbiri gözümde yok neler yaptım bu ilişki için bunu mu göze almayacaktim.eskiden whatsapa bakmak mesaj attiysan hemen cevap vermek içn elimden telefon dusmezdi şimdi de buraya bakmaktan düşmüyor. ben bu süreçte gördüm ki ben seni ne kadar sevdiğimi bilmiyormusum. sana ne kadar bağlandığımi bilmiyormusum ki daha konyaya geldikten sonra anlayacagim asıl. bugün babam akşam gezmeye gidelim diye diretti kıyafet alalım sana diye ikimiz gidecektik birsürü ısrar etti hayatımda ilk defa sanırım benim ısrarım sonuç verdi ve gitmedik. diyemedim ki ben kıyafeti senle secemem artık kıyafetin ne önemi var diye. günahım sevabım kalbimin sizlayan yani seninle yaşadıklarımı ve sana olan sevgimin bana kaybettirdigi yada kazandırdığı hiçbirini başkasıyla yasayamam. her gözlerimi kapattigimda binbir renk ani birakmissin kendinden yadigar bana.
  • noldu peki sonuç olarak yatmamis mi oldu fatura uyumadiysan normalden yazabilir miyim
  • ya iyi geceler diyip gittin mi yine. çaresiz birakmasan olmuyor mu
  • keşke neler olduğunu bilebilsem.

bildiklerimden hoşlanmayacak olsam bile....
  • duygusal ilişkilerde yaşça kendimden küçüklere mesafeli dursam da sendeki özgüven ve duruş inanılmaz çekici. ilk defa görmeme rağmen pat diye çektin kendine. o ilk etki, ilk bakış elektrik melektrik dedikleri nane bu sanırım. ne yaptığını, ne yapacağını bilen adam her zaman bi tık öndedir. duruşun, konuşman, ses tonunu kullanışın resmen bi ara söylediklerine odaklanamıyordum :)) kahretsin ki sevgilin varmış. ama bu gün bahsettiğin o 2 sene beklemek zorunda olduğunuz süreç sizi yıpratır. herkes için hayır lı bir bekleyiş olmasını ümid ediyor. pusuya yatıyorum.
  • uyudun sen. ilk gördüğünde ayrıntılı bir şekilde yaz buraya lütfen ne olup bittiğini nasıl bu kadar kısa yazıp gittin zaten anlamıyorum. hayır bu kadar mı onemsizim
  • deliriyorum korkudan. allah belanı versin. sürüm sürüm sürün. kardeşimin göz yaşları ve tüm o çocukların göz yaşlarında boğul da bir aman diyeme. ciğerin kavrulsun da nefeslerin çıkarken dahi yan. bize yaşattıklarını yaşamadan ölme. allah sana müstehakını öyle bir versin ki, öyle bir versin. seni allahın adaletine teslim ediyorum. rahmetiyle değil adaletiyle yargılan.
hesabın var mı? giriş yap