• okuduğunu adım gibi biliyorum.

beni bencilliğin başka bir boyutu ile tanıştırdın. o gözyaşların susturamadığın vicdanının sızıntıları, beni üzdüğün için ağladığını kendin de itiraf ettin. ama sen en çok kendini sevdiğin için ağlaya ağlaya bitirdin bizi. seni kimlerin gaza getirdiğini de biliyorum, 5 yıllık kız arkadaşı başka şehirde iş bulursa bu ilişki biter diyen arkadaşının gazına geldiğini biliyorum. eline koluna sağlık ne diyeyim. elimden gelenin de fazlasını yaptım. içim tertemiz ve berrak şu anda. üzme kendini diyip durdun ya, üzmüyorum ki. ben seni en baştan tanımış oldum. gözümde manevi varlığını yücelttiğim adamın sıradanlığı ile tanıştım böylelikle.

güven, sevgi ve aşk bu gece bitti. hayatımda aldığım en güzel karardın, hayatımın en büyük hayal kırıklığısın artık.

artık vicdanınla tamamen baş başasın.
  • 6 saattir nerdeyse karşılıklı oturuyoruz. bana bak diye yalvarıyorum gözlerimle sen bana katiyen bakmıyorsun. allah belanı versin

edit: bana hala bakmamaya devam ettin. sadece bi tebessüm beklemiştim senden çok şey değil bir tebessüm. allah bir daha belanı versin sevdiceğim versin versin ki karşıma çıkma kurtulayım gözlerimle bana bak diye yalvarmaktan.
  • semdem daha fazla sevmemlazım artık,ki haytıma devam edebileyim.o yüzden çocuk doğurmak istemem çok mu kalleşçe.
  • allah senin belanı versin.
  • narsist yönetici,patron,kral,diktatör daha belki bir çok kelime sığar buraya arada aynaya bakın.gerçek bir tedaviye ihtiyacınız var.
  • sana hep güzel cümlelerle geldim, heybemde söyleyemediğim daha tonlarcası vardı. bana yeniden gösterdin ki en içten sözlerim söylense bile havaya karışıyor sana ulaşmıyor. sana karışmak istedim, hep istediğim buydu. bile isteye kabullendim baştan sonumu. ve hikayenin bittiği yerdeyiz bugün.
  • o neler okudu da bir işe yaramadı bunu da okusa ne farkedecek dediğimdir.
    askerdeyken 1 çuval mektup okudu sonra aldı getirdi hala evinde sakladığını söylüyor ama gel diyince gelmiyor , beni de çağırmıyor.
    kaç mevsim değişti herkes kendi dünyasında
    çoktan geç kaldık biz birbirimize
  • ortasında kalbimin,
    bir yer açtım senin için,
    ıstersen sonsuza kadar,
    gelme yine ben beklerim.
  • berbat bir babasın.
  • can çekişerek ölmen dileğiyle
hesabın var mı? giriş yap