• ben sana mecburum bilemezsin...
  • sevdiceğim, çok özledim. sabah beşte mezarına geldim. 10a kadar kaldım ya hani, işte o beş saat beş dakika gibiydi ya hani, sahi o anı da yaşadık mı biz? neyin gerçek neyin hayal olduğunu kestiremiyorum. ne anlattım o beş saatte? bilmiyorum. çokça sustum. özledim. başka türlüsünü yorgunum anlatmaya. hem zaten sevdiğinin yanındaysan konuşmak gürültüden başka bir şey değildir.

içim yanıyor.

yanımda kal. seni seviyorum...
  • hayatında sözlüğe girdiğini bile sanmıyorum, okuma ihtimalini siz düşünün. yine de yazmak iyi hissettiriyor insana, kimsenin okumayacağını bilsek bile. ben sana yazıyorum ama, belki ilerde söylerim de okursun. şu mutlu günlerin geçicek, canım cicim ayları geride kalıcak. pişman olacaksın, ölümüne hem de. benim geldiğim yerleri görüp ben bu adamı nasıl terk ettim diyeceksin. gururluyumdur normalde ama sen pişman olunca bende o gururdan eser kalır mı bilemiyorum. umarım pişman olursun, umarım gurur yapmam. ya da emin değilim, boşver. zamana bırakıyorum. sen beni hak etmiyorsun ama ben seni hak ediyorum.
  • küs müyüz
  • gel yalnızlığıma noktayı koy.
  • gülüşünü çok özledim. en çok da bana bakarken.
  • olsakta o nefes aldığımız yerden uzakta ve üstelikte aysız gecede yinede bizden nefes almışla yüreciğimiz. sinkafı bol, kara mizah söylemleri verdik geceye ki kurbişler taşıdılar bilinmez o yere, teslim aldığımız kaldırımlardan. bunları yüreciğinde taşıyana ise müjganla vedalaşma da kısa düşünce gece, kalanda karanlık ki ömür boyu. . .
  • dünyanın ilk gününden bugüne yaşanan tüm arzuların, aşkın içinde barındığını onaylamak istiyor insan... canından parça parça vazgeçmek istiyor bazen... olan hiçbir şeyin yetmediğini, hiçbir sözün onu anlatamayacağına kapılmak istiyor...

yazacak, söyleyecek o kadar çok şey var ki... bağıra bağıra susar mı bir insan ?
  • ananı sikim
  • "baloun artık ağlıyordu"
hesabın var mı? giriş yap