• dünyanın ilk gününden bugüne yaşanan tüm arzuların, aşkın içinde barındığını onaylamak istiyor insan... canından parça parça vazgeçmek istiyor bazen... olan hiçbir şeyin yetmediğini, hiçbir sözün onu anlatamayacağına kapılmak istiyor...

yazacak, söyleyecek o kadar çok şey var ki... bağıra bağıra susar mı bir insan ?
  • ananı sikim
  • "baloun artık ağlıyordu"
  • sen gideli üç koca ay oldu. sensiz ilk bayramımızı yaşarken hiç kimsenin yokluğuna alıştığı yok. herkes gözlerinde yaşlarla senden bahsediyor. her an bir yerden çıkacak ve ne yaptınız diye soracaksın diye bekliyoruz sanki...

kuzenlerin çocukları büyüyor, görsen peşlerinden ayrılmazsın. senin sevdiğin gibi sevmeye çalışıyorum. senin gibi olmak ne mümkün...

bayram tatlısı yapmadık. kimse de gelmedi zaten eve. biz de evde durmadık. herkes seni bir ziyaret etti ama. herkes çiçeğinden bahsetti. tomurcuğa durmuş. evdeki çiçeklerini soruyorlar bana. duruyor hepsi, sapa sağlam. kuruyan menekşelerinin yerine yenilerini diktim ama ancak iki tane tuttu. sen diksen hepsi tutardı...

bir bahar geçti sen gideli ve artık yaz geldi. bundan sonra kalan zamanımın sensiz geçeceğine hâlâ inanamıyorum. olmayışına inanmıyorum.
  • şunu bil ki senden sonra bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmadı
  • rüyanda gördüğün gerçek benim onu gerçek hayata sokacak olan sensin
  • benim seni anlatacak kelimelerim bitti. tek kelime edecek gücüm yok, nolur gel sen anla beni. gel anla beni gel anla ben ölüyorum. nolur gel anlaşılmadan ölmek istemiyorum.
  • geçen gün "ya o iş nasıl oldu" dediler.
    "daha benden ayrılmadan hep olasılığını reddedip benimle tartıştığı eski sevgilisiyle sevişmeye başlayıp, 1 ay içinde evlenecek kadar mide sahibiymiş. bence iyi oldu çünkü iki midesiz cühela ancak bir hamama yaraşır" dedim.
    üstüne cümle kurmadım.
    olanı anlattım.

bilgine.
  • yazarken okumasın diye yazamadım bahtımı ejderhalar yalasın.
  • baba ben senin ta amk. asla affetmeyeceğim.
hesabın var mı? giriş yap