şükela:  tümü | bugün
  • ''ben aşk nedir bilmem,
    eski kafalıyım.
    bir seni bilirim,
    bir de adın geçince sıkışan kalbimi.''

attila ilhan
  • .
  • bana ulaşmaya çalışan azimli çaylak. entryni gördüm. uludağdan ulaşabilirsin. ne diyeceksin çok merak ettim.
  • lan olm iphone'da 1 haftadır yapmaya cebelleştiğim şey meğer gözümün önündeymiş. ve tek tuşla iş bitiyor. vay amk. kaybettiğim zamana acıdığım gibi olayın tek tuşla hallolmasına daha çok sevindiğim için biraz ferahladı içim. ooyyhhhşş :))
  • senin şehrindeydim bugün. toplantı için geldim. evden çıkıp dolaştım biraz, o beğendiğin siyah küpelerden buldum. çok yakıştı. sonra yemek yedim adını bilmediğim bir yerde. radyoda kazım koyuncu çaldı, midem bulandı, yemek zehir oldu.

dışarı çıktım, sigara içerken çocuğun biriyle tanıştık. kastamonuluymuş. çekme helva temalı aptal bir sohbetimiz oldu. yol parası istedi, ego kartını komple verdim. reddetti, "bir daha lazım olmayacak bana" dedim. o da "inşallah araba almışsındır abi" dedi. nedendir bilmem sarıldık, metro girişindeki kız da güldü.

şimdi otogara gidiyorum. toplantı çok kötü geçti, karnım hala ağrıyor, midemin bulantısı geçmedi. otogarın girişindeki o iğrenç yerde oturur kahve içerim. biraz da kitap okurum sanırım. sen almıştın, daha başlamak kısmet olmadı.

ha bir de gökçek hala istifa etmemiş.

gündemden bazı başlıklar böyleydi, şimdi hayat kaldığı yerden devam.
  • senden ayrı geçen zamanı zehra'nın boyuyla, değişen yüzhatlarıyla ölçmek. bana kalan buymuş. bir fotoğrafınız var. balkondan bakıyorsunuz beraber. arkanız dönük. en çok o fotoğraf acıtıyor canımı. baba kız gibisiniz. ben de sizi habersiz çekmişim anne olarak. hep böyle hayal ediyorum o fotoğrafı. sonra gerçeklik yüzüme çarpıyor. hâlâ beklediğim için deli olduğumu düşünüyorum. ama bekliyorum.
  • ver lan borcunu pezevenk umut. 3 sene oldu. bu kadar mı beceriksizsin?
  • benimle iletişime geçmediğin için teşekkür etmeliyim belki de.. beni senden sen kurtaracaksin belki de.
    senden kurtulmak istiyor muyum? hayir...... ama böylesi daha mı iyi olacak? evet.
    o halde gerçekten teşekkürler.
  • bana çok büyük yanlış yaptın.

beni gerçek anlamıyla tanımadan,beni gerçek anlamıyla okuyamadan, çok fevri davranıp,çok acele karar verdin.

ön yargı ile davrandın.yanlış davrandın.cidden beni benden daha iyi kimse tanıyamaz ve sen beni yanlış gördün,beni yanlış gördüğünü çok iyi biliyorum.beni yanlış gördüğün için de yanlış bir karar verdin.

bu şekilde olmamalıydı.zaman çok önemliydi ve zamana yeteri kadar şans vermedin.
  • pazartesi olsun bir an önce ve yay gelsin