şükela:  tümü | bugün
  • 'seni kimse benim gibi sevemez diyenler olacaktır. onlara benden bahset.'
  • seni cok seviyorum karicim, bir tanesin. hep boyle kal.
  • .
  • bana ulaşmaya çalışan azimli çaylak. entryni gördüm. uludağdan ulaşabilirsin. ne diyeceksin çok merak ettim.
  • bana çok büyük yanlış yaptın.

beni gerçek anlamıyla tanımadan,beni gerçek anlamıyla okuyamadan, çok fevri davranıp,çok acele karar verdin.

ön yargı ile davrandın.yanlış davrandın.cidden beni benden daha iyi kimse tanıyamaz ve sen beni yanlış gördün,beni yanlış gördüğünü çok iyi biliyorum.beni yanlış gördüğün için de yanlış bir karar verdin.

bu şekilde olmamalıydı.zaman çok önemliydi ve zamana yeteri kadar şans vermedin.
  • pazartesi olsun bir an önce ve yay gelsin
  • insan değilsin.
  • artık uyanınca aklıma ilk gelen şey sen olmuyorsun. ve bu beni çok üzüyor. keşke daha cesur olsaydın, olsaydım.
    bıraktığın boşluğun dolması korkarım imkansız.
  • geçen ay rüyamda seni gördüm. odamla ilgili bir iş vardı ve sen işime karışıyordun. önce sana neden hayatıma karışmaman gerektiğini anlatırken, seni çok özlediğimi fark edip "olsun, yaşam alanıma müdahale etsen de seni çok seviyorum" dedim sana. sonra uyandım.

keşke burada olsaydın. seninle bir kez daha sohbet edebilmek isterdim. tanıdığım en iradeli, en zeki, en entelektüel insanlardan biriydin. sen gittin gideli, yani bir başıma kaldığımdan beri, seni çok daha iyi anlıyorum.

anne.
  • artık nezaket yok, amına koyduğumun çocukları