• mutlu musun acaba? birinin kalbine dokunabilmesine izin veriyor musun merak ediyorum? pardon ya bi kalbin yoktu dimi senin, boş bir soru oldu bu
  • sevgili arkadaşım, kadim dostum!

vedalaşalı bugün tam 19 gün olmuş. seni yolcu ederken yanımdaki insanlardan utanıp gözyaşı dökemedim. o günün sabahından beri yokluğun o derece koyuyor ki bana resmen eriyorum. bakıyorum her sabah uyandığımda sol yanımdaki ranzaya seni hayal mayel görüyorum ama gerçeğin farkına varınca ciğerim parçalanıyor. bak sen gittin yapayalnız kaldım, ağlamayı yeni kestim yastığım halen ıslak. doğum günlerimizin bile aynı olması bir tesadüfmü sence? bizi birbirimize bu kadar bağlayan düşüncelerimizmiydi yoksa yıldızlarımızmı? sadece karşı cinse aşık olmazmış insan bunuda anladım. sen benim bu hayatta karşılaşabileğim en iyi dostsun.
  • şifremi çözmüşsün tebrikler
  • özledim be sözlük
  • mezarlıklar kendi yerlerinin dolmayacağını sanan insanlar ile doludur.
  • sen sarhoş ve yalnızken seni kim eve götürecek...
  • evet tevekkül diye bir şey var ve haktır. doğru olan da budur. ama içimde bitmeyen kin hızla artmakta...
    ve ben gelemiyorum zannetmeyin :)
    her ne kadar size öyle lanse etsem de gelirsem orayı başınıza yıkacağımı bildiğimden gelmiyorum. bir yay burcu kadını olarak istediğim ama yapamadığım hiç bir şey olmadı şimdiye dek. henüz planlarımı oturtmuş değilim, attığınızı zannettiğiniz kazığı çok sağlam bir şekilde düzenleyip alttan ittirmeli üstten tüttürmeli öttürgeçli oturgaç haline getireceğim sizin için... zamanı var.
  • hangisi?
  • her şeyi tek taraflı kendi kafamda mı yaşıyorum yoksa beyninin bir taraflarında senin de içini kurcalayan bir şey var mı anlayamıyorum, anlatmıyorsun, anlamak istiyorum ama zaten karşımda konuşmayacağını biliyorum. belli etmezsen bilinçaltım deli gibi cevap arayacak, lütfen elinden geldiğince yönümü çizmeme yardımcı ol yoksa beynim, içimi kemirmeye devam edecek.
hesabın var mı? giriş yap