şükela:  tümü | bugün
  • ah be güzelim o insanların içinde harcıyorsun kendini farkında değilsin dostum dediklerinin hepsi iğrenç insanlar farkınsa değilsin. şimdi de kars'a gidiyorsun ne yapacaksın orada bir başına.
  • özledim, yıllarca daha özlerim.
  • sigara dumanı kadar beyaz,
    kalem kadar zariftin gözümde.
    bundan ötürü sana aşıktı parmak uçlarım.
    elimden uç kadın
    tutan yok gitmişsin zaten.
    bir kelebek ömrü kadar varlığın
    ama gitmişsin zaten.
    aynı gökyüzüne bakıyor olmamız hiç bir şeyi değiştirmez.
    bitmemişsin ama içimden gitmişsin mânen.
  • inadın bi tarafına kaçtı. mutlu musun şimdi?
  • hello my baby ,
    hello my honey,
    hello my ragtime gal ...
  • 2 yıl önce bugün başlamıştı zorlu sevdam. bir fotoğraf karesinde aniden yanıbaşımda bulunca seni, hep yanımda olursun sanmıştım. zaten tek bir fotoğraf karemiz var birlikte, hayatımda hiç o kadar güzel gülmemişim... tam da yine bir 10 kasım’da bütün umutlarımı tükettin sen. yanında öylece düşünürken “neyi düşünüyosun?” diye sorduğunda “beni neden sevmediğini...” diyecek kadar da alçalmıştım üstelik... hala soruyorum kendime, beni neden sevmedin... seni ben doğurmamama rağmen annen kadar çok sevdiğim koruyup kolladığım için mi? her gel deyişinde yanında bulduğun için mi? git deyişlerinde senden gidemediğim için mi? bana en azından bunu borçlusun, söyle ben sana naptım söyle. sırf seninle bir daha görüşebilmek için hakkımı helal etmeyeceğim demiştim ya. eksik söylemişim, seni acılar içinde kıvranırken görebilmek için gram hakkım varsa helal etmeyeceğim. senden nefret ediyorum çünkü seni çok sevmiştim... 10 kasım’lar benim için büyük bir yas günüydü, bir de yaşayan bi ölü eklendi artık. teşekkür ederim bana bi daha hiç aynı duyguları hissetmemem gerektiğini öğrettiğin için, sevdiğimi belli etmemeyi gösterdiğin için... umarım bir gün sana sırtını dönenler olduğunda beni hatırlarsın, kal duvara baktığınla.
  • buraya yazılanlar genelde o kişinin ilgili entryi okumayacagi varsayilarak yazılır.

ama ben biliyorum ki o kişi bu entryi okuyacak :)

okuma amk gerek yok! işine bak

edit:imla
  • hayatı sadece kendi pencerenden bakarak kimseyi yargılamazsın. yargılasan bile kendinle baş başa kalır insanlardan kendini izole etmiş olursun.
  • ne kadar güzel olduğunun farkında mısın bilmiyorum ama seninle tanıştığım günden beri, yüzüne karşı "çok güzelsin lan!" diye bağırmamak için zor tutuyorum kendimi. umarım daha çok görüşme fırsatımız olur. amin.
  • okuma burayi. okumayin. dusunmek istemiyorum burayi okudugunuzu. o yuzden boyle rahatca yazabiliyorum. gun gelir de ya anlarsaniz bunlari yazanin ben oldugumu diye korkuyorum her seferinde. ama durduramiyorum bazen sadece. bazen de cok yazmak isterken tutuyorum kendimi. konusmak isterken susmam gibi. biktim artik. sizden biktim diyecegim ama belki de en iyi secenekler sizsiniz cevremdeki ne yazik ki. keske hicbir seyi dusunmek zorunda olmasam, yarini veya gelecegimi ornegin. sadece gidebilsem dusunmeden. hasta olmak gibi mesela kanser, kurtulus olmasa da rahatca yasayabilsem dusunmeden. cok yoruluyorum yalnizca, hem insanlardan hem de hayallerimi gerceklestirememekten, istedigimi yapamamaktan. cabalamaktan yoruldum artik bir seylere ulasmak icin. kaybetmekten de korkmuyorum artik, alistim. sadece uzmekten korkuyorum. hala sevilebiliyor olmak tuhaf geliyor, hala birilerinin benden umutlu olmasi ise zor. hepiniz acimasizsiniz ve bunun icin sizi suclamiyorum. sizden artik bir sey de beklemiyorum, en ufak bir anlayis bile. yalnizca cekip gitmek istiyorum gunun birinde habersizce, dusuncesizce, plansizca, kendi kendime. hani olmaz ama oldu da merak ederseniz o gun geldiginde, yalnizca sunu bilin, mutlu oldugum yerde olacagim ve sizlere de mutluluk dileyecegim tum kalbimle.