• sence de dünya çok küçük değil mi?
  • istemiyordu ama gözlerime bakıyordu hâlâ gülümseyerek, nasıl bir acımasızlıktı bu.
  • gün içinde şiirler, uyumadan önce masal okuduğum, var olduğu günleri ayrı yok olduğu günleri ayrı saydığım, yıllar sonra gelen merhabasıyla aklımı başımdan alan kadın; merhaba.

sevdim demekten başka ne yaptım? koca bir hiç. seni farklı kılan neydi sana hissettiremedim oysa ben. hayvan da hayvana yapıyor benim sana yaptığım kadar. bir çaba sarfetmeyip -miş gibi yaptım sadece.

bencil değil de sencil olarak sürdürdüğüm hayatın ana ögesi, yazlarımın, kışlarımın, gelişlerimin, gidişlerimin anlamı dedi ki aklımda belki de yakın zaman için hayatımda biri var. biri daha var artık... içimde oluşan yumru nasıl tarif edilir bilmiyorum. senden önce de tanıyordum oysa kısmına mı takılsam yoksa bana eksiklik olarak sunduğu nüvelerin hepsine sahip birinden bahsettiğine mi takılsam? bilemedim.

üzgünüm, tarifi yok bunun benim için. işin garip tarafı kendimi haklı olarak görmüyorum üzülmem kapsamında. tertemiz şekilde olsun "o" mutlu oluyorsa iyidir diye bakıyorum her gelişmeye. kendim? istemsizce üzülüyor, buruluyor, evet boncuk boncuk gözyaşları akıtıyorum. bunların bir önemi? yok elbette. "o" , eğer kısa ve uzun vadede mutlu olacaksa önemli olan tek şey budur.

içimde bir yumru ve tarif edemediğim bir üzüntü var. zamanla geçer elbet. ben neleri atlattım ki bunu atlatacağım?
  • yorgunum birazcık bugün... akşamdan beri bulutları süpürüyorum senin için... gecenin ilerleyen saatlerinde yıldız tozu bırakacağım avuçlarına... istediğini yaz, çiz diye...
  • özledin dimi?
  • ılkbaharın yeşili gibi alabildiğine yeşil bir ormanda ağır ağır yürümek gibi gözlerin ile sevişmek, sonsuz yeşili mavi, mavisi yeşil harelerinde gücüm yettiğince son nefesime kadar yüzerek, tenine değmek, sana sığınmak, senin efendin, senin kölen olmak... kalbimdeki dudak payını ömrümün sonuna kadar sana ayırdım, o küçük pay kadar yanımda olsan yeter di şimdi bana.
  • kalk olm kalk su camasirlari bi makinaya ativer! ne bu gebeslik yaaa!
  • beceremedik bir olmayı can olmayı, yolun açık olsun.
  • ne güzel olmuşsun, elbisen çok şık, tebessümün harika...
    sen bakmıyorsun gıcık oluyorum, ulan diyorum kıstasa kıstas bende bakmayım, yapamıyorum...
    keşke bazı konular da senin kadar gaddar olabilsem ama nafile bende böyleyim işte..

zeki müren "elbet bir gün buluşacağız" çalıyor şuan da. fakirin duası işte sen alınma üstüne. ne zaman dinlesem gözleri mi rutunetlendirir bu şarkı senden ötürü değil yani :)... :(.
    neyse, iyi eğlenceler sana. ben burada seninleyem, peki ya sen........?
  • yedi sene boyunca sadece yarım saatliğine beni sevmiş gibi yapman?
hesabın var mı? giriş yap