• dün telefonla konuşarak yanımdan geçtin, tesadüfen karşılaşıp asla konuşmamak ama sadece bakışmak, senin hakkında çok şey bildiğimi öğrensen ne yapardın acaba?
  • sana güvenemiyorum diyorsun kendin bu saatte bardasın iki saattir ne arayıp ne mesaj atıyorsun ben nasıl güveneyim şimdi?!?!?birbir!!

kafamda deli sorular!!!
  • gel ki vazgeçmek mümkün olmasın.

gel ki şafaklar tutuşsun.
  • merhaba.

göz görmeyince gönül katlanıyor. sen her gün biraz daha uzaklaşıyorsun benden. belki de bu uzaklaşma çoktan bitti ve sen başka birine yakınlaştın bile.

ama mevzu bu değil.

çok seviyorum, her şeyimsin, asla vazgeçemem gibi cümlelerinde değil mevzu. her şey değişiyor neticede. bak yönetim şeklimiz bile değişti senin cümlelerin ne ki bunun yanında.

mevzu ne biliyor musun? taktiksiz, içinden geldiği gibi, güzelliğe önem vermeden, sana bu denli değer veren birini bulabilecek misin? "benim gibi seveni bulamazsın" gibi iddialı cümleler kurmam asla tarzım değil. sırf meraktan soruyorum. çünkü ben seni taktiksiz, gümbür gümbür sevmiştim. öyle biri var mı sahiden yoksa herhangi bir alfa erkeğinin peşinde misin?

biliyor musun ben hiç alfa erkeği olamadım. birçok kişiye göre bir eksiklik sanırım bu. bağırıp çağırıp bir kızı daha da ötesinde bir insanı sürüklemek gibi herkesin aslında olağan gördüğü fantazilerim olmadı hiç. ben sadece sevdim. sevince de gidip söyledim. sana da defalarca söylediğim gibi. başka ne yapılır ki zaten? birini sevdiysen gidip söylersin. sen de beni sevdiğini söylemiştin. 60 yıl sonrasını bile planlamıştık. ama şimdi yoksun.

dediğim gibi sadece meraktan soruyorum. böyle yani benim gibi safça seven biri var mı? bu kadar safça seven birini göremedim çünkü.

son birşey diyeceğim.

ben senin mutsuzluğunla mutlu olmam. o yüzden kiminle karşılaşırsan karşılaş umarım çok mutlu olursun.

saygılar.
  • 9 saat sonra gireceğin sınavdan güzel sonuçlar alacağını biliyorum. elinden geleni yaptın heyecana gerek yok. bunu okuyacağını biliyorum ama ne zaman okursun onu bilmiyorum. seni seviyorum şans seninle olsun başarılar.
  • bugün tam 3 sene olucaktı. yaklaşık bir ay önce beni ikinci sefer terketmeseydin. ne hayaller kurmuştum be. ama hep tek başıma kurmuşum. gözümün önündekileri görmemişim ya da görmek istememişim. sen benim ilkimdin ya. öyle güzel sevmiştim ki seni. ama haketmediğini anlıyorum. bana bir sürü şey öğrettin acı bi şekilde. en çok kendimi sevmem gerekiyormuş. en çok kendime değer vermem gerekiyormuş. şu an kimseyi bi daha sevemicek gibi hissediyorum. umarım böyle devam etmez. belki bencilce ve kötü bi düşünce ama umarım sevgi konularında mutlu olamazsın. ve benim değerimi birgün anlarsın. ben de vazgeçtim artık bizden. bencilce düşünüyorum evet ama beni böyle sen yaptın. kalbimde derin yaralar açıp siktir olup gittin. birgün bana yazmak için yüz bulman dileğiyle. seni beklediğime falan değil yanlış anlama. sadece bana yaşattıklarını az da olsa hissettirmek için o günü beklicem.
  • tanışalı daha 3 gün oldu ama sana karşı içimde adını koyamadığım, ne bileyim ufaktan ların ağrısı yapan, aptal bi gülümseme bırakan hisler var.
  • düşünme, korkma, sorma. kimseleri dinleme. sadece güven ve gel, ben bekliyorum. sanırım sen gelemesende ben hep burdayım. ben hep bir umutla burdayım.
  • “en üzüntülü ve sevinçli anlarımı seninle bölüştüm. tek başıma aşamayacağım zorlukları seninle aştım. ve şunu unutma ki seni büyük bir tutkuyla sevdim. bir kere bile aldatmadım; düşüncede bile.”
  • niye yazmıyorsun kurban olduğum kolun mu koptu
hesabın var mı? giriş yap