• "dönüp geleceğin kapıları bu kadar sert çarpmaycaksın!"
  • o lavaboyu tencereyi düşürüp ben kirdim anne abimin suçu yok verdiği 4000 tl granit benden gitmeliydi
  • sokağını atlar bassın, evini warlock lar istila etsin. ayakkabının altına sakız yapışsın. kış vakti yürürken saçaklardan mermi gibi gelen bir su damlası ensene girsin. yeni erkek arkadaşının yanına parmağı delik çorapla gidesin. en sevdiğin yemek masandayken üzerine su dökülsün. dürümünün son lokması ile ayranının son fırtı hiç denk gelmesin emi.
    şimdi şaban ballısesten dayak yiyen kel gazino patronu gibi oldum
    - ohhhhhhh beaaaaa rahatladımmmm beeee
  • içimi sızlatan hiç beklemediğim o kısa ve net sözü belki de hiçbir zaman unutmayacağım hayatım boyunca. iyi ki söyledin ! şuraya bir tarih düşelim yinede : 20 ocak 2018
  • bugüne kadar gördüğüm insanlar arasında bana en çok benzeyen kişi sensin. arkadaşınla yattığım için benimle sevgili olma ihtimalin çok az. ama fırsat verirsen seni dünyanın en mutlu insanı yapabilirim.
  • nerdee.
  • üf git bi kitap falan oku.
  • nerdesin kimlesin ne yapıyorsun meraktan ölüyorum. bir daha karşılaşır mıyız ? kilometrelerce ötemdesin ama yine gelsen görsem sohbet etsem seninle ilaç niyetine..
  • (bkz: düşün ki o bunu okuyor/#75127667)

yıl olmuş 2019... gerisi aynı hikaye.
  • bu yer bu gök yine seni arar, hayalini yorgan yaptım yine sensiz uyumadım(bkz: gülüm)

ne kadar iğrenç bir kişilik olsanda sıyıramıyorum seni kendimden

edit: sıyırdım lan umrumda değil artık, zamanla geçiyormuş harbiden

edit2: yok abi sıyrılmıyormuş cidden
hesabın var mı? giriş yap