• senden haber alamamak hem seni merak etmem açısından,
    hem de senin bana haber vermeyi önemsememen açısından,
    acı veriyordu.
    oruç aruoba
  • bende engellisin ama arada girip engellemeyi kaldır yazan sayfana bakıyorum.
    10 tane fotoğraf silmişsin. 983 paylaşımdan 973 paylaşıma düşmüş.
    profil fotoğrafını değiştirmişsin, kırmızılar çok yakışmış sana, içim cız etti o küçücük instagram profil fotoğrafına bakarken .... mideme bir ağrı girdi yine, boğazım düğüm düğüm... gözlerim yaşardı... demek ki yasın 5 evresini atlatamamışım hala...

bundan tam bir ay önce, "benim yeni bir ilişkim var, bir aydır iyi kötü devam ediyor hala" demiştin...
  • aşkından ölürken ya da ölürmüş gibi davranırken bir açıklama bile yapmadan hayatımdan çıkıp gittin. umarım bunun için bir açıklaman vardır ve o açıklama da şeydir: ölmüşsündür.
  • akışına bırakalım demiştin ya hani seni okadar çok özledim ki dönmeni dört gözle bekliyorum.
  • bu sabah ilk buluştuğumuz yere gideceğim. ilk günkü gibi heyecanlıyım, ilk günkü gibi umutlu.

yazdığım gibi, gittim bu sabah o ilk güzel yere, saatler henüz yediyi vuruyordu, hava ayazdı. belki aynı heyecanla aynı yerde yeşerir yeniden umutlar diye bekledim. "o kırmızı tabelanın altındaki sen misin?" dediğin yerde. geçitin üstüne her baktığımda mideme ağrılar girerken bekledim ümitlerin yaprak yaprak olduğu, bekleyeceğini söylediğin o yerde bekledim ama sen gelmedin.
  • sürekli elimden gelenin en iyisini yapmadığımı düşündüğünü biliyorum.
  • ''gözlerimi büyük büyük açıyorum...
    meleklerin üflediği o cam parçacıkları
    rüzgarına.
    gelmiyorsun...
    kara yağız atlar geliyor soğuk odama.
    düşen göktaşları geliyor...
    gözlerini karalarla bağlamış melekler geliyor.
    sen gelmiyorsun...''

(bkz: lalemüldür)
  • bu akşam gitmiş olacaktın. 1 hafta yoktun. herkes rahat, bense evimde olacaktım.

gitmedin, mutlu musun?

değer miydi bir geçici kabul için burada kalmaya? lan haftaya o haftaya. zaten dönmüş olacaktın. senin kadar neticesinden korkanı görmedi bu gözler. *
  • bunu bize neden yapiyosun
  • belki de okuyordur o da çaylakdı
hesabın var mı? giriş yap