şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
  • montumun ve çantamın üzerine bıraktığın notu aldım. adın ve numaran başkalarının eline geçmedi merak etme. ama arayamazdım. aramak doğru gelmedi. kürsüde kurul başkanı konuşma yaparken, onca meslek büyüğünün arasında senin beni kesiyor olman hoş değil çünkü...
  • senle, benle, bizle ilgili bulunabilecek en manalı şarkılardan birini buldum galiba

(bkz: sen oku)

“sonra gülüşün geldi aklıma ve içimden dedim ki;
    yine gelsen yine severim seni”
  • ulan yaptım bir hata, anladım, düzelttim kendimi ama yok devam edemem aynı şeyleri hissetmiyorum seni inatçı keçi ulan yazacaksın bana bir gün hata yapmışım senin gibi seveni yok diye ama o gün geldiğinde senin gibi 2 beylik lafta ben edip yoluma bakacağım ezginin günlüğüymüş , konuşmadan anlaşırmışız sıkıldım artık telekinize yapmaktan kulağının arkasındaki saçlarla omzunun birleştiği yeri koklamayı özledim ama sesini unuttum bunuda bil...
  • bunu bize neden yapiyosun
  • seni affettim eski dostum. hatta seni çok özlüyorum. aramaman sormamanı dahi affettim. senin de kendince nedenlerin vardı. şimdi arayamıyoruz birbirimizi belki. hala sıkıntılar çekiyoruz kendimizce. ama sana söz, o an geldiğinde seni arayacağım buzları eriteceğiz. kimbilir belki sen benden once davranırsın?
  • marula kadar var marul gelmemiş daha bi dahaki haftaya gelecek
  • okumanı isteseydim buraya değil sana yazardım o sebeple şimdi bak şurdan siktir git
  • insanın kafasının rahat olması ne güzel bir şey ya. "o" deyince aklıma kimse gelmedi şu an onu fark ettim. :)
  • "ağladım çünkü sen beni görmüyorsun ve ben seni seviyorum. "

https://www.youtube.com/watch?v=2060nbhn5nk
  • tanzim satış yerinde pırasa kuyruğunda beni görünce neden görmezden gelip yüzünü çevirdin?