şükela:  tümü | bugün
  • güzel kız kardeşim ve güzel abim
    iyi ki varsınız.
    iyi ki benim kardeşlerim olmuşsunuz.

kimi dayılar birbiriyle küstü
    kimi amcaların arası bozuldu
    kimi halalar ortalığı karıştırdı

ama biz hep iyi olalım
    ve hep iyi kalalım
    bi ömür boyu
    olur mu
  • çok sigara içiyorsun, sesin de karga gibi !
  • çocuklugumuzun belli döneminden sonra hep ayrı kalmış olsak da, hep bir gün arayı kapatabileceğimin umudunu taşıdım. özel günlerde bir araya geldiğimizde, sanki hic ayrı kalmamıs gibi yasıyoruz o üç dört günü; ama bazen koşup sarılasım geliyor ev içinde dolanırken.. zor zamanlar geçirmesek de, kısa süreli farklı sorunlarımız oldu. hiç birisini kinleştirecek yada buyutecek kadar vaktimiz olmadı. hiç belli etmesem de hep özledim seni. aslında seni o kadar cok tanımak istiyorum ki.. arayı kapatmak. biliyorum bunlar sana ulaşmayacak, hatta ulaşsa bile benim yazdığımı inanmazsın. beni bilirsin işte biraz gösteremem birseyleri.. canım kardeşim, beni affet
  • senden 20 yıldır benim için tek bir çark içinde "yarak kürek" amblemi yapmanı istedim, hala yapmadın lan. alacağın olsun.
  • bir bardak su getirsene çok yoruldum bugün
  • seviyorum seni kardeşim.
  • benim hakkımda birilerinden bir şeyler öğrenmeye çalışmayı bırakın artık. eğer sizinle paylaşmak isteseydim hala sizinle görüşüyor olurdum. bence tadında bırakın.
  • seninle saçma sapan şeylere gülmeyi, konserlere gitmeyi, gece hayatımızı, beni kiskanmani, her şeyi ilk önce bana söylemeni, beni teselli etmeni, sirdasligini, dondurma yemeyi, canim kokoreç istedi hadi bana eşlik et ataturk orman ciftligine gidelim diyip yaptığımız gece kaçamaklarıni, yaparsın be abla abliş diyip bana güç vermeni çok özlüyorum..
  • oğlum parayı bulucaz lan bulucaz. gelecekten çok umutluyum.
  • okuyamazlar. çünkü daha 2.5 yaşındalar * ama ileride okurlar belki. ikinizi de çok seviyorum.

siz benim yaşıma geldiğinizde ben 40'a merdiven dayamış olacağım. tabii halen yaşıyor olursam.