şükela:  tümü | bugün
  • sen evlatlıksın.
  • farklı anneden olmamdan mıdır, yaşça sizden küçük olmamdan mıdır bilemem ama hep bir mesafe oldu aramızda. aşamadık bir türlü. rahmetli abimle kısmen aştık sayılırdı ama o da hep uzaklardaydı.

bir abiye, bir ablaya ihtiyacım olduğu zamanlarda elim çok gitti telefona. dertleşmek, içimi dökmek, saatlerce ağlamak istedim. ama arayamadım. belki de cevap vermemenizden korktum.

ama artık ben de aldım yaşımı. ne eskisi gibi özlüyor, ne de kapı çaldığında siz olun umuduyla koşuyorum. her sene toplanıp bir arabaya doluşup babamla kaldığımız evin hemen ilerisindeki otobandan geçerek tatile gittiğiniz ve beni bir kere dahi hatırlayıp davet etmediğiniz gerçeğini fark ettiğimde birer birer hepinizden vazgeçtim.

size çok kızıyorum. farklı anneden doğmuş olmak benim tercihim değildi. ben size yanlış bir şey yapmadım. sizden bir şey de beklemedim. sadece sıcak bir sohbet, biraz muhabbet. hepsi bu. ama olmadı. koca bir hayat, içerisinde kardeş boşluğuyla geçip gitti. canınız sağ olsun.
  • öldüğüne çok üzülmüştüm. eğer hayatta olsaydın senin için elimden geleni yapardım. belki çok güzel bi' kadın olmuştun ve yiğenlerim vardı. kim bilir... hayat işte...
  • o puana tercih yapılmaz
  • abin seviyor ama sevdiğini gösteremiyor. seninle iftihar ediyorum ama sen duymadan.
  • instagramda paylaştığın kezban ötesi fotoğrafların cidden güzel değil...
  • seni marketten aldık fişi hala duruyor yarın gidip iade edeceğiz
  • çocuklugumuzun belli döneminden sonra hep ayrı kalmış olsak da, hep bir gün arayı kapatabileceğimin umudunu taşıdım. özel günlerde bir araya geldiğimizde, sanki hic ayrı kalmamıs gibi yasıyoruz o üç dört günü; ama bazen koşup sarılasım geliyor ev içinde dolanırken.. zor zamanlar geçirmesek de, kısa süreli farklı sorunlarımız oldu. hiç birisini kinleştirecek yada buyutecek kadar vaktimiz olmadı. hiç belli etmesem de hep özledim seni. aslında seni o kadar cok tanımak istiyorum ki.. arayı kapatmak. biliyorum bunlar sana ulaşmayacak, hatta ulaşsa bile benim yazdığımı inanmazsın. beni bilirsin işte biraz gösteremem birseyleri.. canım kardeşim, beni affet
  • naber lan piç
  • bir bardak su getirsene çok yoruldum bugün