şükela:  tümü | bugün
  • biri karakterimi, diğeri kariyerimi inşa etti. ikinize de teşekkür ederim, standart insan yakınlığına sahip olmamamıza da üzülmüyorum hem böylesi daha iyi hem de bizler böyleyiz genetik sebepler u know. çok yakın gelecekte maddi güzellikler sizi bekliyor olacak * uzak gelecek de daha nefis planlarım var, ikinizi de çok seviyorum.
  • lan anla artık seni sevmiyorum ya... yüzüne yüzüne söylüyorum yine geliyorsun sarılıyorsun, yok sen beni seviyorsun diyorsun, sırsıl arsız seni
  • senin amk.
  • artık anneme yalan söylemeyi bırak yıllarca yalan söyleyerek kadının duygularını sömürdün göt oğlanı seni.
  • seni çok özledim.
  • -özgür'ün amcası hanginiz?
    +ne amcası kardeş?
    -babasının karrrrrdeşi yani
    +yanlış adres canım yanlış adres

dmkfkföflflfldld. günaydın bebek.
  • bugun cok mutluydun. cok heyecanliydin. seni cok uzun zamandir ilk defa bugun boyle gordum. beni cok sasirttin. sana bunu gosteremedim affet. lutfen hep boyle kal.
  • sizi duygusal memleket vasatlari sizi. buraya dokulenlerin buyuk kismi cosmus hormonlarinin kolesi ergencikler degilse ne olayim. geri kalanlarda bokla takas etsen zarara girmeyecegim ergen irileridir. disin ki iz kirisin bini ikiyor... hahaha!
  • seni simdiden cok ozledim
  • sana dilbilgisi, coğrafya vs. anlatmak beni hiç yormuyor bebek. önümüzdeki senelerde ales veya kpss deneyeceğim çünkü. ales daha olası. her zaman yardım ederim sen benim canımsın bunu asla unutma.