şükela:  tümü | bugün
  • tipik bir gitar sahibiyim ama cok yer kaplıyor hoca tribidir bu.temelinde ise gitara saygısızlık,biraz da hava atma istegi yatar.cünkü gitar duvara muvara asılmaz kucakta olur her daim,sevgili olur,sevdicek olur,oksanır,ruhu gıdıklar.duvara asmak cinayet gibi olabilir.olmamalıdır.
  • ayrıca gitarda sap atması denen hadiseye neden olabilir, gereksizdir.
  • gitarı duvara asmak için özel olarak yapılmış (müzik mağazalarında bulunan) özel tutuculardan kullanılırsa gitara zarar vermeyecek eylem. gitarın duracağı en güzel yer, yatağınızın yakınıdır ama... duvar muvar neymiş
  • yurdumun amdan götten bilimum kafelerinde gördüğümüz olay,sorsak adama bu ne diye gitar diyemez ,niye astın desek hiçbişey diyemez,ama gene de asar onu oraya.
  • eğer bir odanız ve odanızda 3 gitarınız, prosesörünüz, bilgisayarınız ve bilimumu eşyalarınız varsa en azından klasik gitarınız için uygulayabileceğiniz bir yöntem.
  • bunu yapan sunu da yapti:

(bkz: bilgisayar üstüne dantel örtmek)
  • duvara aslına gitar joe satrianininki olunca icimizdeki yagmalama ve hırsızlık bir o kadar da kıskanclık duygularını arttıran hede.
  • "ben bir ara gitara heves ettim 3-5 ders aldım, sonra sıkılıp bıraktım." anlamına gelir.
  • uygun aparatla (örneğin şöyle bişey) gayet kullanışlı ve güvenli bir uygulamadır. özellikle evde meraklı bir çocuk olduğunda standlar pek güvenli değildir. hardcase e koyayım desen sok çıkart işi daha büyük zahmet.
    iki gitarım da duvarda asılı. hiç bir olumsuz yanını görmedim.
  • ilk emektarı ordan ayırmak istemiyor insan. atan sap atmış, teller dökülmüş. tek yararı ilkleri hatırlatmak.