şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yetkilileri sokakta, alışveriş merkezlerinde, orda burda dolaşarak insanları inceledikten sonra gözlerine kestirdiklerinin yanlarına gidip katalog cekimine çağıran casting ajansi.
 • kalite bakımından sektördeki benzerlerinden açık ara farkla önde olan menajerlik ve dublaj ajansı.

  çetin tekindor, taner birsel, ayşen gruda, şebnem sönmez, neriman uğur gibi oyunculukta kilometre taşı olan değerli sanatçıları bünyesinde bulunduran ve duygu başara'nın muhteşem enerjisi ve tarifsiz emekleriyle 20 yıl önce yoktan var ettiği ajans; başarılı ekibiyle birlikte çok güzel işlere imza atıyor.
 • bir röportaj için bağlantı ararken yolumun düştüğü ajans. çok iyi bir ekiple tanışma fırsatım oldu ve işin mutfağını görmeme epey yardımcı oldular.
  hem oyunculuk, hem de dublaj konusunda o kadar çok isimle çalışıyorlar ki, hiç bilmediğim bir dünyaymış, saygı duydum. tv reklamlarında duyduğumuz seslerin neredeyse hepsi onlarda, tabiri caizse ses bankası.
  bir de 26 senedir bu dünyanın içindeler.
  bbc’de onların aracılığı ile türk oyuncular oynuyor, londra’da seslendirme konusunda bir ajansları var, midnight kebab’a da elleri değmiş. daha ne olsun. sessiz ve derinden ilerleyip, yaban ellerde göğsümüzü kabartmış.
 • açılın ben yabancı filmlerde “türkiye” ya da “istanbul” adını duyunca heyecandan bayılan insanım. duygu başara’nın londra’da bizi temsil ettiğini duyunca da bayılacak gibi oldum yani.
  bildiğim tanıdığım bir kurum olunca yazmadan geçemedim. duygubasara-london.co.uk sitelerini açmışlar.
  dubbing konusunda sınırları aşmışlar yani.
  ben de sesimle gündeme gelmek istiyorum artık, tut elimden duygu başara.