şükela:  tümü | bugün
  • hayatımda gördüğüm en güzel kızlardan biri. sempatik de. maşallah.

edit: ankara'ya gelirsen çay için buradayım. kahve de olur.

edit2: duygu, kahve??
  • arkadasim bunun eski sevgilisiydi. cocugu aldatmisti. bu da not dusulsun buraya.
  • mayın tarlası oynasa oturur izlerim. öyle bi hatun. geri zekalı ediyor insanı.

edit: gülmeme challange, kutu açma, evimi gezdiriyorum xd gibi salak videolar yaparak hitap ettiği kitleyi 8-12 yaş arasına indirdi. tiksindim yemin ederim. ne güzel adc oynuyordun kızım noldu sana? hayal kırıklığı.
  • tamam iyi hoş kız da ekşi de başlık açılacak nesi var onu anlamış değilim.
    bizim göremediğimiz bir yetenek sahibi falan mı?
  • yerim.
  • geçen lol şampiyon tanıtımlarını ararken keşfettim. sempetikliğine laf yok ama o kadar korkuyorsa korku oyunu oynayıp çekmemeli. illa oynayıp çekeceğim diyorsa silent hill serisini tavsiye ederim.*
  • çok tatlı kız lan benle de yaşıtmış allahım tam aradığım kız falan derken yine hayaller hayaller. pac-man oynasa izlerim cidden o kadar sempatik. bir de her videosunda ''kayıttamıyım he taaam'' diyişi beni benden alıyor efenm. severek izliyoruz kendisini .

edit: saçma sapan ve yaratıcılıktan çok uzak videolar atmaya devam ettiğinden uzun süredir takip etmediğim ama güzelliğine kurban olduğum sarışınımsı.twitch yayınlarında artık baya sıkıcı, yüzün hatrına izlediğim oluyor öyle 10 15 dakka falan. bil istedim.
  • önceleri beğendiğim ama daha sonra kezbanımsı havalar sezdiğim oyun kanalına sahip karı.
  • çakma sarışın twitcher, youtuber

oyun oynarken acemi ve heyecanlı bir yapısı var. bazı videolarında sakin tavır sergileyemiyor oda canlı yayın yapmasından kaynaklanıyor sanırım. görünüş itibariyle güzel sempatik bir kızımız ama etrafındaki abaza takımı gereğinden fazla ve abartarak değer vermeye devam ederlerse kızın egosu tavan yapacak.