şükela:  tümü | bugün soru sor
 • modlarının berbat olduğu yayıncı.

  yıllar sonra gelen edit:evet duygucum seni çok önceden 400-500 kişilere yayın yaparken takip ediyordum.önceden kendi halinde takılan,twitch tv'de gercekten izlenebilecek içeriğe ve kitleye sahipken çoluk çocuğu eğlendirip para kazanacağım diye kendini bu duruma soktun.

  ha şunu da biliyorum ki sen bu durumdan çok memnunsundur.sonuçta izlenmenin nerden,nasıl geldiğinin hiçbir önemi yok değil mi?diğer youtuber arkadaşların ile şaklabanlık yaparak bebeleri eğlendirmeye devam.

  bu arada dava ile tehdit etmek istersen bir tık uzağındayım
 • hayatımda gördüğüm en güzel kızlardan biri. sempatik de. maşallah.

  edit: ankara'ya gelirsen çay için buradayım. kahve de olur.

  edit2: duygu, kahve??

  edit3: kahvenin sağlığa faydaları
  bir bardak kahve baş ağrısını dindirirken karaciğer ve mide rahatsızlıklarına iyi gelmektedir. antioksidanlar ile kanserli hücrelerin yayılmasını engelliyor. sinir sistemini uyararak vücuda kuvvet ve enerji veriyor. beyni uyararak konsantrasyonu arttırıyor. safra taşlarının oluşumu büyük oranda engelliyor. son yapılan araştırmalar ile kahvenin selülitleri giderdiği ortaya çıkmıştır. erkeklerde ise daha kaliteli ve çok sayıda sperm üretimini sağlamaktadır. hamilelik dönemin de 300 mg.’dan fazla kahve tüketilmemesi gerektiği ve kahve içeriğinde yer alan kafeinin anne karnında ki bebeğe zarar verdiği konusunda uzmanlar hemfikirdir. tip2 diyabet hastaları tarafından da kahve tüketimi önerilmemektedir.
 • arkadasim bunun eski sevgilisiydi. cocugu aldatmisti. bu da not dusulsun buraya.
 • tamam iyi hoş kız da ekşi de başlık açılacak nesi var onu anlamış değilim.
  bizim göremediğimiz bir yetenek sahibi falan mı?
 • (bkz: varosella)
 • annemin ısrarla arayıp bulamadığı gelin adayıdır..
 • geçen lol şampiyon tanıtımlarını ararken keşfettim. sempetikliğine laf yok ama o kadar korkuyorsa korku oyunu oynayıp çekmemeli. illa oynayıp çekeceğim diyorsa silent hill serisini tavsiye ederim.*
 • çok tatlı kız lan benle de yaşıtmış allahım tam aradığım kız falan derken yine hayaller hayaller. pac-man oynasa izlerim cidden o kadar sempatik. bir de her videosunda ''kayıttamıyım he taaam'' diyişi beni benden alıyor efenm. severek izliyoruz kendisini .

  edit: saçma sapan ve yaratıcılıktan çok uzak videolar atmaya devam ettiğinden uzun süredir takip etmediğim ama güzelliğine kurban olduğum sarışınımsı.twitch yayınlarında artık baya sıkıcı, yüzün hatrına izlediğim oluyor öyle 10 15 dakka falan. bil istedim.
 • çakma sarışın twitcher, youtuber

  oyun oynarken acemi ve heyecanlı bir yapısı var. bazı videolarında sakin tavır sergileyemiyor oda canlı yayın yapmasından kaynaklanıyor sanırım. görünüş itibariyle güzel sempatik bir kızımız ama etrafındaki abaza takımı gereğinden fazla ve abartarak değer vermeye devam ederlerse kızın egosu tavan yapacak.