• arkadasim bunun eski sevgilisiydi. cocugu aldatmisti. bu da not dusulsun buraya.
  • (bkz: yokluk)

sevip sevmemek ayrı hikaye de fiziksel görüntüsü tam olarak kadın kuaförü çırağı şeklinde tanımlanabilecek bir genç kızı yeryüzündeki en güzel kadınlardan biri olarak görmek düz duvara tırmanacak bir yokluk gerektirir sanırım.
  • yıl olmuş neredeyse 2017, şu yayıncıya sub olanları görüyoruz.

amatör bir oyuncudur kendisi, 1 dakika katlanıp izleyenlere madalya dağıtıyorlar.
  • bir zamanlar lol videoları çekip yayınlıyordu youtube kanalından. şampiyonları anlatarak oynuyordu falan. güzel lol videosu çıkartmak için emek harcıyordu. tamam lol'ü çok kötü oynuyordu fakat bizim gibi bronzlara iyi oynayamıyorsan ölme, feedleme mantığını kazandırıyordu.

fakat şimdi ise hangi videolar daha fazla click alıyorsa ona benzer videolar çekip yüklüyor. verilebilecek en az emeği veriyor. başkalarının yaptığı komik videoları izlediği videolar, veya saçma sapan başka gerizekalıca videolar çekiyor sırf click almak için. 2 3 aydır yaptığı içerikde en ufak bir kalite yok. beğenilme ve izlenme sebebi sadece ülkedeki abaza kitlenin yoğunluğu.

boş bir youtube sayfasının sahibi.
  • özgüvenin dünyanın en adaletsiz dağıtılan şeylerinden biri olduğunun kanıtı bu kız.
    kulak kanatan sesiyle yayınladığı "benim şeklim" ile ne yapmak nereye varmak istemektedir anlamış değilim. ritme bile ayak uyduramıyor.
  • diğer yazarların belirttiği gibi bir zamanlar eğlenceli videolar çeken youtuber.

ancak şu an kanalı kalitesizlikte adeta bir zirve. başkalarının videolarını izleyerek video çekiyor. odasında saçma videolar çekerek 500k izlenme alması ise ülke adına korkunç bir gelişme. abaza sayısı hızla artıyor.
  • bu yayıncı ve izleyici olaylarından pek anlamam lakin "gülmeme challenge" adlı videosuyla tanıdım kendilerini (tabi ki tamamını izleyemedim) gülmeyi bildiğinden emin değilim.
    hareketleri çok yapmacık ve orjinal sarışın olmayan bayan bir yayıncıdır.
  • son koyduğu şarkısında dislikelar beğenilerin 2 katına çıkınca(35.000) kapatmış olan kişi. ayrıca yüzlerce beğeni alan yorumları da tek tek siliyor.

kaldıramayacaksan koymayacaksın arkadaşım. hiç mi gözün kulağın yoktu, kimse mi çıkıp demedi ''yapma etme'' diye anlamıyorum. ben olsam değil beğenileri kapatmak, önce videoyu sonra kanalımı siler sonra da köye falan yerleşirim. 4-5 sene de çıkmam meydana. ayrıca orjinal saçları koyu kahverengi, eski videolarından görebilirsiniz.

beyin yerine güzellik(!) olunca böyle oluyor işte. kalitesiz ve cringe iş, milyonlarca yoklukta olan takipçi, özgüven patlaması yaşayan fail bir kezban.
hesabın var mı? giriş yap