şükela:  tümü | bugün
 • bilkent üniversitesi mezunu.
  2010 avon yüz güzeli.
  on parmağında on marifetiyle, kıpır kıpır heyecanıyla çok başarılı işlere imza atan mükemmel insan.
 • güzel bir başarı öyküsüne sahip, ankara insanı. ufuk tarhan'ın yazısıyla haberdar oldum. "güzelliği bile başarısına engel olamadı" vs gibi tuhaf söylemler var yazıda; pek anlayamadım o kısımları. yani dizi oyuncusu olmaya karar verseydi, kolay yolu mu seçmiş olacaktı? bi tuhaf bakış açısı. dizi sektöründe çalışanlar da emekçi ufukçum tarhancım. onlar da insan, onlar da iş yapıyolar. övücem, alkışlayacam derken, diğerlerini öğütmeseydiniz keşke. "pwc büyüktür dizi sektörü" demek, olmamış.

  neyse! sonuçta duygu, tercihini mevcut yönünde kullanmış ve yoktan var etme gücüne sahip, azimli bir dişi kişi gibi duruyor.

  yeni mezunlara, çarkların dişlisinde bunalmışlara güzel bir ilham kaynağı olabilir.

  pasif agresiflerden değilse, güler yüzlü de biri. olmuş. bravo.

  http://ufuktarhan.com/detay.asp?id=2592
 • kesin sözlük yazarıdır dediğim kişi.
 • yolumun bu kızla nasıl kesiştiğini gerçekten hatırlamıyorum. fakat yaklaşık 3 senedir kendisini instagramdan takip ettiğimi biliyorum. önce saçlarını nerde kestirdiğini sormuştum sonra da rujunun markasını. o da kibarca sorularıma cevap vermişti. zamanla da kendimi küçük küçük yazdığı şeyleri okurken buldum. bugün de yayoi kusamanın beneklerini araştırırken cnn de köşe yazılarına denk geldim. kendimce küçük tesadüfler yaşadığım kişi takip etmeye devam:)