• isterse evinin yanındaki mağazada 1 liraya satılan takıyı bu siteden 1000 liraya almış olsun, kimseye müstahak falan değildir.

bir alanda popüler olduktan sonra her şeye el atmaya çalışanlar tayfasından birine ait bir site olduğu için şaşırtmamıştır.
  • kimse kusura bakmasın ama müstehaktır. kurumsal mağazara bile güven olmazken gidip profesyonellikten uzak tavırlarıyla ün salmış ''firma''lara parasını kaptırırsanız sonuçlarına katlanırsınız.

gg editi: lütfen beğen tuşuna basmayı ve kanalıma abone olmayı unutmayın. ayrıca duygu ablaaa litfeen oda turuu :(
  • istanbul'da oturup takıyı internetten hem de instagram butiklerinden alanlara müstehaktır. erkek halimle bunları satan on farklı dükkan gösterebilirim.
  • dümdüz bir tişörtün üstüne "d" harfi yazıp "tasarımcı" olan insanların sebep olduğu rezalettir.
  • rezalet gibi rezalettir çünkü kutu kola kapağı görünümlü, ne bir zeka ne de özel bir zevk ürünü olmayan bu küpeler o fiyat olamaz. sorsan minimalist bir dizayna sahip, şehir esintileri taşıyan überşahane tasarımlardır hepsi. valla yıldım şu son dönemdeki bohem, marjinal, modern görünmek için girdiğiniz sikko kılıklarınızdan.
  • kendisi hakkında sözlükte açılan rezalet başlığı ile haberdar oldum. fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla yeni neslin beğeni kriterlerini anlamak gerçekten çok zor. sokaktan çevirdiğin her 4 kadının 6'sı bu abladan güzel, herhangi bir lcw mağazasındaki 5 çalışanın (erkekler dahil) 14'ü bu abladan daha fazla moda bilgisine sahip. hasılı kelam ben ki nefes alması şartıyla her kadının bir güzel yönü olabileceği felsefesine sonuna kadar bağlı birisiyim ama şu fotoğraflardan sonra hayata bakış açım değişti.
  • duygu özaslan tasarımı

aliexpress tasarımı

şimdi bu para canlısı dişi açmış kendine bir marka, tasarımlarını satıyor!
    üstteki linkte açık şekilde belirtildiği üzere; kendi tasarımıdır.
    alttaki linkte belirtildiği üzere; aliexpressciğimin tasarımıdır!

alma, diyecekseniz; ben zaten böyle kıytırık şeyleri gidip de instagram sayfalarından almam, alışverişi çok sevsem de hesabımı da bilirim.
    sözüm alanlara; şöylelerine prim yaptırıp da, kendinizi enayi yerine koydurtmayın. bu kadın bir marka değil, bunlar da tasarım değil. fiyat farkına değinmiyorum bile.
    siz ekşiciler bunun zaten farkındasınızdır da, almaya niyet edip ufak araştırma yapacaklara güzelliğim olsun.

stajyer alacakmış haspam kendine. başvuranlar dikkat edin, emeği bedavaya sömürülecek kerizdir o.

dayanamadım değineceğim. öeh yani. 59tl resmen. allah tependen bakmasın kız, iyi yolmuşsundur milleti. kargosu da vardır bunun şimdi.

diğer tasarımları da, canım sıkıldıkça eklerim artık.
  • rezalet gibi rezelettir. puanım: 10/10

bundan sonra kimse alışveriş yapmaz da batar umarım.
  • duygu özaslan adlı kişiyle iş yapılmaması gerektiğini anlatan entryim, mahkeme kararı olmaksızın sözlük tarafından gg gerekçesiyle silinmiş.

başlıkta bir rezalet anlatılıyordu ve ben de yazara hak vermiştim. müşterisini mağdur ettiği için uzak durulmasını tavsiye ediyorum.
  • oo yaratmış mı ya bu kız kendi markasını????
    ulen olaya gel gün boyu yediğin makarnadan içtiğin suya ,giydiğin atletten aldığın şampuanına kadar çek koy internete.bi de üstüne "vlogger" diye az buçuk ingiliççe bilenlerin ilgisini çekicek bi isim bul sonra gel benim işim bu de.

hayat çok zor diyenler için gelsin.
hesabın var mı? giriş yap