şükela:  tümü | bugün
 • medyamizin yapmayi cok sevdigi cadi avlarindan bir tanesinin kurbani olan kizcagizdir. haber degeri nedir bu kizin arkadasim? suc mu islemis, denizin icinde orji mi yapmis nedir de ana haber bultenlerine cikacak kadar muhim bir olay olsun. tabii ama salaklik bende, ciplakligi satmak isteyen; artik neredeyse softcore pornografiye donmus haber bultenlerinde cikmayacak da nerede cikacak degil mi? esas gorevi guc erkine sahip insanlari durtmek ve bunu da onlari secen insanlara bu insanlarin neyi neden yaptiklarini veya yapamadiklarini gostermek olan bir medyadan guc erkine yalanan bir medyaya gecis surecinde normaldir ama boyle seyler.

  memleketin canina okunmus, irakta hala savas var aman canim bosver bu haber daha fazla rating alir...

  kime ne
 • izmir güzelyalı'da, iki yıl önce çırılçıplak denize girdiği için gazetelere malzeme olan üniversite öğrencisi genç kız. dün akşam, karşıyaka'da, arkadaşlarıyla birlikte kaldığı beş katlı apartmanın teras katından düşüp ölmüş. içimin fena halde sıkılmasına sebep olmuştur pazar pazar...

  http://www.hurriyet.com.tr/gundem/12150055.asp
 • evinin terasından düşerek hayatını kaybetmiş. allah rahmet eylesin.

  http://haber.gazetevatan.com/…d=250732&categoryid=7
 • bu dünyada bulamadığı ebedi özgürlüğe kavuşmuş olan üniversite öğrencisi hatundur. artık öbür tarafta çıplak olarak istediğini yapabilecektir sanırsam.
  evet genç bir insanın çatıdan düşüp ölmüş olması üzücüdür ama o kadar içtikten sonra terasın duvarına da oturmamak lazım galiba. eskiler bunun için bi atasözü söylemiş olmalı mutlaka. şu olabilir belki (bkz: kendi düşen ağlamaz)
 • kafası güzel, ruhu ise şaad olsun.
 • hakkında yazacak bir şey olmamasına rağmen ölümü beni üzmüş olan insandır.
 • dersini almış; artık denize çıplak girip çevreyi rahatsız etmez, sarhoş olup terasta tek başına oturup sıgara içmez. haha nasıl da akıllandı değil mi? kendisi ölü olsa da artık akıllı edepli bir ölü; çünkü dersini aldı. öldü ama, olsun önemli olan o değil, kendi düşen ağlamaz; zaten ölü olduğu için ağlayamaz; ama olsun dersini aldı aldı hıı hıı
 • canım dostum.. 8 yılım. yazamıyorum şu an ama, bitti sanma..
 • müvekkilimdi. yakın olmasak da, arkadaşımdı. hürriyet, milliyet ve sabah başta olmak üzere 10 ayrı medya kuruluşuna dava açmıştım habercilik adı altında yaptıkları iğrençliklerin bedelini ödetmek amacıyla. kazandık. yargıtay da onadı. müjdesini verdim daha geçen gün. babası aradı bugün, "kaybettik" dedi, "nasıl olur" dedim, "cuma günü konuşmuştuk." bugüne kadar irtibat halinde olduğum hiçkimse zamansız ölmemişti. o yüzden iki gün önce konuşmuş olduğum biri ölemezdi diye düşündüm, oluyormuş. olmasın bir daha.

  istanbul' a geliyordu yakın zamanda, öyle demişti. şimdi cenazesi geliyor.

  ne faydası vardı bilmem ama üzerimize karanlığı çöken o pis güruh gibi zararı yoktu en azından. kendisine hiçbir zararı olmayan insanlara, onların kendisine yaptığı gibi salyalar saçarak lanet okuyacak bir insan değildi, o yeter bana.
 • cenazesi bugün eyüp sultan camiinden ikindi namazından sonra kaldırılacaktır. sevenlerinin ve arkdaşlarının başı sağolsun.