şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: erik)
  • hıyar üzerinden metaforik bir ilişki süren kadın. sevgilisi hıyara para vermeyerek zengin olduğunu iddia ediyor. kendisi ise bu işi bir seviye ileri taşımış hıyara para vermediği gibi hıyarın da parasını yiyor. herkese iyi hıyarlar. hıyardır inşallah. hıyar demiş miydim?
  • tam bir aşk kadını.

çünkü;

ilk baş kendimi bir kadın olarak düşündüm. dedim ki bir kadın olsam, ali ağaoğlu ile sadece zengin diye birlikte olur muyum? olmam. yani parası olan eli yüzü düzgün birisiyle olurum ama ali ağaoğlu ile olmam. para için bile olmam. bu kadın da bana göre ali ağaoğlu'nu gerçekten sevmiştir, aşık olmuştur. o yüzden aşk kadınıdır.

tebrik ediyorum kendisini. parayı değil de aşkı tercih ettiği için.
  • başlıkta paylaşılan videodaki şu yorum, beni benden almıştır:

"nikkisky77@duygusugulpinarr koptum buna yaaa ali bey doğal komik adam (gülücük) sizin de ses tonu feci şekermiş duygucum"

ablacım, sen niye ali ağaoğlu'nun komik olduğunu vurguluyorsun, sanane abla duygucuğunun sesinin tonundan?

abi millet seks pompa zenginlique falan yaşarken, bu tür hayatların dışında kalan insanların bunları izleyip, üstüne böyle mutlu olabildiği bir dünyada yaşıyoruz. hay amına koyim ya. sinirim bozuldu yemin ederim.
  • uzunca süredir tanıyorum kendisini.

ali reyiz durumuyla ilgili tek söyleyeceğim şey de şu; şaşırtmadı beni. ayrıca internette kız 23 24 yaşında falan yazıyor, siktirip gitsinler. bu kız 96lı. detaylı düşününce bi an emin olamadım 95li de olabilir ama daha öncesi değil.

ulan arkadaşım bu hatun benim. iban numaramı falan atsam çıkar mı bir şeyler?

eski ilişkilerini falan düşünüyorum da, dediğim gibi ali reyiz durumu hiç şaşırtmadı beni. tek merak ettiğim, nerden denk geldin lan allahsız?
  • "herkes hak ettigini yasiyor" paylasimi vardi kendisinin. marmariste bir yatin 2.katindan.

para sevdalisi kadinlar illa varos olmak zorunda mi sorusu getirir cinsten akilara..

23 yasinda balerin, 62 yasinda biriyle ask yasiyor.canim ne kadar da hak etmissin, ne kadar da hakkini vererek jet skiye binmektesin. cebinde 100-200tl'si olanda 'anlayamassiniz' diye paylasiyor.

kadinin bedeniyle kazanc saglamasi en eski zamanlara dayanir da, bu tur kadinlarin ahkam kesmesi car cur etmesi ne bileyim irreti otesi.

bak dalgana, ahkami edebiyati beyni olan kadinlara birak ki senin kullandigin onlarda da default olarak mevcut.senin ki ekstra kiymetli degil satis pazarlaman iyi.
  • ali ağaoğlu'nun yeni metresi. ilginç kafalar.
  • en kisa zamanda rahmine yerlestirmeli, ve cocugu almali eline. yoksa bu kadar emegi bosa gider ben tavsiye vereyim kendisine, basini duvarlara vurmadan.