şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: nokia 7110)
  • o zamanlar gazeteler kupon ile alcatel verirdi. hepimizde (bkz: ericsson a1018) alcatel hayali kurardik. bir de bunlarin tus takimi arkasindaki rengi degistirebiliyorduk yepyeni telefon heycani yasatirdi :) bu arada alcatel hala telefon yapmaya devam ediyormus, aratinca gordum.
  • gh337.
    cep telefonu da neymiş, hayatta kullanmam dediğim günlerde, işyerim tarafından zoraki elime tutusturulan ve şantiyeden arazi olduğum günleri sona erdiren emektar telefonum.
    ne gezdik be seninle.
  • benim t68i`in olmadığı listedir. joistiğiyle gizli menüsüne ilk girdiğimde yaşadığım heyecan beni en çok heyecanlandıran anlardan biriydi oysa.
  • (bkz: nokia 5210)

aradan yıllar geçti. şu telefonun verdiği hazzı hiçbir telefon vermedi. veremedi.

nokia 5210 anlatılmaz yaşanır. yerden yere çarptığım, renklerine kurban olduğum. dön gel.

seni üç kuruşa satan aklıma sıçayım.
  • philips feezy cep telefonum vardı. o kadar uzun bir anteni vardı ki, görenler cep radyosu zannederdi. bazen, antenini yarıya kadar uzatıp, polis telsizi süsü verdiğim olmuştur şaka yapmak için. el dolduran, balıketi formunda bir telefondu.

çok kahrımı çekmişliği vardır. bak duygulandım şimdi. ona filiz adını vermiştim, sevinçli haber getirdiğinde, filiz'i birkaç defa içime çeke çeke öpmüşlüğüm vardır. o derec.. yaw şaka şaka, telefon lan bu, duygulandıracak neyi olabilir?

edit: imla.
  • (bkz: siemens m65)

bir telefonun ulaşabileceği maksimum karizma.
    https://i.hizliresim.com/3pve1m.jpg
  • nasıl yazmazsınız lan.

(bkz: nokia 3310)

telefonlar geliştikçe bu model, ailenin teknoloji karşıtı büyüğüne kullanılması için verilir. onlar dünyadan göçünce de bir çekmecede üstü toz olur. siz de bakıp bakıp duygulanırsınız.
  • (bkz: siemens m35) 'tir su geçirmez falan bir telefondu o zaman çoğu kişide öyle renkli telefonu bırak telefon yoktu okulda karizmam vardı. hey gidi günler heyy...

http://epmm.narod.ru/…le/siemens/images/m35_010.jpg
  • daima 3310'un gölgesinde kalan ama aslında onun kadar popüler olan nokia 3210