2163 entry daha
  • bana kalırsa farkında olsun ya da olmasın herkesin böyle bir listesi var. benimkilere gelecek olursak ilk sıraya adaçayını koyuyorum ve kadın sağlığı için ne kadar önemli olduğunu hemcinslerime hatırlatıyorum. ikinci sırada magnezyum içeren besinleri koyuyorum. hem uyku kalitesini arttırması hem pms dönemi ve regl ağrılarını oldukça hafifletmesi açısından bulunmaz nimetler: muz, hurma, brokoli, maydonoz, badem, bitter çikolata duygusal bağım olan besinler. avokado dediğinizi duyuyorum ve onunla size mutluluklar diliyorum. elma, yeşil mercimek, incir, greyfurt, kereviz, havuç, enginar, zencefil, süt ve yoğurt yoğun duygusal bağ beslediğim diğer yiyecekler. geçen zaman, ilerleyen yaş ve buna bağlı gelişen zevkler sonucunda bu liste güncellenecek diyelim.
  • kısır
    makarna ( mantı soslu)
    patates
  • 1. sıra çay
    2. sıra kornişon turşu
    3.sıra yeni keşfettiğim balli keten tohumlu granola.
    4.sıra cevizli sucuk.

ennnfesler ya.
  • - kivi (içecek olan).
    - amsterdam.
    - tavuk dürüm.
    - patso, tavuk burger, hamburger (okul çevrelerindeki ismi "x burger, y burger" olan mekanlardaki gibi olacak).
  • eski kutu aroma markalı vişne suyu şimdikinde o tat yok diğerlerinde de yok
  • süt ve ekmek

ara güler'e ait olduğu iddia edilen fotoğraf, malumatfurus.org'un verdiği bilgiye göre erdal yazıcı tarafından istanbul’un balat semtinde çekilmiş.
  • kahve. her anıma, her duygu durumuma eşlik ediyor.
  • tahin-pekmez ikilisi
  • makarna ve kahve
  • vajina.
2 entry daha
hesabın var mı? giriş yap