şükela:  tümü | bugün
  • duvarlarini yikacak, kalbini avcuna alacak, tutkularini tetikleyecek, ozgur ve guvende hissettirecek bir adamla karsilasmadigindan olabilir.
  • hayatı diğer kadınlara göre daha kolay olan mantıklı kadındır. pek sağlık sorunu da yaşamaz. bu kadın tam anlamıyla hayatını yaşar, kimseye eyvallahı yoktur aşkla meşkle kandıramazsınız.
  • olmak istediğim kadındir...
  • o sizin annenizin 'aman uzak dur oğlum ' dediği kötü kadınlardan.
  • duygusaldır da, davranışlarında mantıksaldır. duygusal olmamasından değildir. kararlarını uygularken duyguları on planda olmaz. çoğu kişiye göre kalpsiz'dir.
  • vardır böyleleri ama duygusalmış gibi yapıp seviyorum ölüyorum triplerine girmelerine engel olmaz yersen ...
  • benden uzak dursundur.

aşırı olmadığı sürece, her kadın bir miktar duygusal olmalı. bir mikt.. bak bir m.. bir miktar diyorum...

"bin çık dıygısılım ni yipibilirim" diye başlayıp her konuşmada ağlama moduna girenlerden bahsetmiyorum.

yani, kendi mantığını zkip atacak kadar aşırı duygusal olanı kadar, hiç duygusal olmayanı da hayatı zehreder. bununla ilgili de yaşanmışlıklarım var, onu da başka bi entry'de anlatırım.
  • henüz anne olmamış kadındır. anne olunca duygusal da olunuyor bonus olarak. ben daha anne olmadım ama annelere bakarak böyle olduğunu anladım. hepsi duygusal.
  • sosyopat ya da psikopat vs. vb. olabilir. (bkz: duygusallıktan yoksun olmak)

değilse, duygularını, ya sizin kafanızın basmadığı bi' şekilde dışavuruyordur ya da kontrol edebiliyordur.
  • net zengindir. tuzu kurudur. yokluğun ne demek olduğunu bilmeyendir.