• duygu'yu da çağıralım grup yapalım dediğim dediğim kadın. *
  • seviştiği kadına duygu hissettiremeyen erkeklere dert olmuştur. elinizi sikin kadınları uğraştırmayın
  • "seni beğenmedim" demek istiyordur.
  • bu kadının doğru söylemediğini mi iddia ediyorsunuz? tutkusuz şehvetsiz sevişme mi olurmuş. istek yok, tutku yok, şehvet yok ne var lan it diye sormakta son derece haklıdır yani.

milleti zorlamaya bayılıyorsunuz, sen hem karşındakini tahrik edeme, seni isteyecek hiçbir şey yapma sonra da gel burda kadınlar şöyle kadınlar böyle. gayet haklı kadındır.
  • duygusuz yapılanın adı sevişme olmuyor arkadaşlar, ona başka bir şey deniyor da şimdi buraya yazmiyim. önce bir kavram kargaşasını giderin...
  • tercih hakkı olan kadındır. ne güzeldir.

şahsen kırsalda yaşayan kadının sekizinci çocuğunu doğurduktan sonra duygudan duyguya koşarak seviştiğini sanmıyorum. çok uzağa gitmeye de gerek yok. evliliklerde aşk bittiğinde, duygular rafa kalktığında insanlar yine sevişmeye devam edebildiğinden, asıl sorun imza olmadan duygusuz sevişemem olayıdır.

kadınların, kendilerini sadece arzu nesnesi olarak gördüğü halde aşil topuğundan vurmak istediğinde bu noktaya vurgu yapan bazı erkeklere karşı savunma cümlesidir bi de. bir nevi sevişmeyi meşru zemine oturtma gayreti...

her işin imaj, her hareketin poz insanoğlu.
  • nasıl sevişmesi gerektiğini, pişmaniye vücutlu sözlük erkeklerinden öğrenmesi gereken kadınlardır.
  • ben bunun erkek modeliyim...
  • sizi beğenmediğini kibar bir yolla ifade ediyor olabilir;)
  • herkestir.

duygusuz olanina sevismek degil ciftlesmek deniyor cunku. sevismek sevmenin istes halidir sevmek de bi duygudur.
hesabın var mı? giriş yap