şükela:  tümü | bugün
  • önceden gizli olan bir şeyin açığa çıktıktan sonraki hızlı yayılma çağrısı

örn.
    (bkz: çağla nın aşk mesajı)
  • 25 temmuz 2011'den itibaren star tv'de yayınlanacağı söylenen bir program. programın sunuculuğunu ipek durkal ile yelda kırçuval yapacakmış.
  • sabah yeni uyanmış halde tv'de zap yaparken denk geldim bu programa bugün. van için tek yürek kampanyasının bahsi geçiyordu. iyi güzel dedim, magazin programı falan ama önemli bir şeye değinmişler, neden sonra öğrendim ki konu neden bazı ünlülerin ne kadar yardım yaptığını açıklamadığıymış. bu iki çok sevgili insan evladına göre herkes deprem için ne kadar yardım yaptığını üzerine bastıra bastıra söylemeliymiş. duymayan kalmamalıymış. yani magazin haberciliği kalite standartlarını başarıyla muhafaza eden bir magazin programı. yeni bir şey yok.
  • yeşim salkım'ın kendisi kadar güzel şarkısıdır.
  • bugün ilk kez dinledim. ve o andan beri başka bir şey söyleyemiyorum. hayır (bkz: yeşim salkım)'ı da sevmem. sözleri dursun lazım olur sonra.

aramızdaki aşkı varsın herkes anlasın
    korkum yoktur kimseden duymayan kalmasın
    herkes gözüyle görsün bunlar aşıktır desin
    dostum düşmanım bilsin bilmeyen kalmasın
    kalmasıııııın
    bıktım ben gizlemekten
    gönlüme sus demekten
    seni benden beni senden sormayan kalmasın
    gizli aşkın tadı yok
    böyle aşk hiç olmasın
    dolaşalım el ele
    görmeyen kalmasın
    herkes gözüyle görsün bunlar aşıktır desin
    dostum düşmanım bilsin bilmeyen kalmasın
    kalmasııııın
  • seren serengil ile deniz akkaya'nın arasında gerilim olduğunun apaçık olduğu yeni bir startv programı. ya birbirlerine girerler ya da birinden biri ayrılır programdan.
  • iki kadının doğası gereği davranıp dedikodu yaparak para kazandığı program.
  • dersleri eken öğrencilerin öğretmenlerden istediği.
  • duymayan kalmasın (bkz: star tv)
    aklınızda kalmasın (bkz: 360 tv)
    aramızda kalmasın (bkz: tv8)

magazin yorumlama programlarının ........ kalmasın isimli turevlerinden biri.

hiiiç bi yerimizde kalmayacak, şükür...